Birštono kurortas prisijungė prie pilietinės akcijos „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“

Gegužės 15 d. Lietuvoje prasidėjo jau šeštus metus iš eilės rengiama asociacijos „Investors‘ Forum“ ir skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“. Šia akcija norima priminti, kad šešėlyje nusėdantys pinigai – nuslėpti ir nesumokėti mokesčiai į valstybės biudžetą – tai mūsų valstybės piliečiams nesuteiktos kokybiškesnės viešosios paslaugos, neišplėtota infrastruktūra ir mažesnė socialinė piliečių gerovė. Akcija vyksta gegužės 15–21 dienomis.
Gegužės 19-ąją Savivaldybės administracijos darbuotojai dalijo skrajutes birštoniečiams, norėdami paskleisti žinią, jog kiekvienas pilietis gali prisidėti prie šešėlinės ekonomikos mažinimo. Dalyviai teigė, kad gyventojai į raginimus reagavo teigiamai ir noriai priėmė skrajutes.
Prie akcijos įgyvendinimo aktyviai prisideda LR Prezidentūra, Vyriausybė, „Sodra“, Valstybinė mokesčių inspekcija, LR Valstybinė darbo inspekcija, Lietuvos darbo birža, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba, Valstybinė ligonių kasa, „Lietuvos Junior Achievement“, miestų ir rajonų savivaldybės, verslo bei nevyriausybinės organizacijos.
Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai