SPA masažuotojų čempionatas šiemet visus kviečia į Birštoną – dar aukštesnė kvalifikacijos kartelė!

Jau įpusėjo registracija į aštuntą kartą rengiamą  Lietuvos SPA masažuotojų čempionatą. Šį kartą jis rengiamas nuostabiame Lietuvos kurorte Birštone, „Eglės“ sanatorijoje, spalio 10 d.
Nacionalinė SPA asociacija džiaugiasi, kad  šiemet  labai aktyviai registruojasi dalyviai iš visų Lietuvos SPA ir sveikatingumo įmonių.  Čempionato organizatoriai jau dabar mano, kad sulauks  daugiau nei šimto renginio stebėtojų iš visos Lietuvos. Galima daryti išvadą, kad tokių renginių  išties reikia, o  užduotis lieka kasmet ta pati –  kelti čempionato kartelę.
Didelio palaikymo šiais metais  sulaukta ir iš darbdavių, kurie aktyviai skatino ir motyvavo  savo darbuotojus dalyvauti čempionate.  Didelis Ačiū Jiems!
Lietuvos čempionatu siekiama kelti ne tik masažuotojų kvalifikaciją bet ir skatinti naujų, inovatyvių masažo technikų, SPA konceptų atsiradimą, kadangi profesionalių masažo ir SPA paslaugų poreikis kokybei kasmet auga.
Nenuostabu, kad  kasmet čempionato užduotys taip pat  sudėtingėja. Dalyviai, kaip ir anksčiau, varžysis klasikinio bei SPA autorinio masažo rungtyse, tačiau vertinama bus ne tik atlikimo technika, bet ir kaip tas žinias  gebės integruoti į praktiką pagal kliento poreikį ir norimą  gauti rezultatą. Šiemetinės užduotys rengtos  ir imituojant realias situacijas. Čempionate  tarptautinė komisija vertins įvaldytas masažo technikas, jų kombinacijas bei pritaikymą pagal kliento poreikius. Klasikinio masažo rungtyje dalyviai dirbs su modeliais, kurie nurodys savo specifinius poreikius.
Svarbi konkurso dalis  yra ir testas, kuriuo bus tikrinamos dalyvių anatomijos, kineziologijos, SPA filosofijos ir masažo žinios. Organizatorių nuomone, save gerbiantis ir profesionalus masažo specialistas turi ne tik gerai techniškai atlikti masažą, bet ir profesionalia medicinine  kalba mokėti ir gebėti paaiškinti vykstančius procesus žmogaus organizme.
Organizatorių informacija
 maxresdefault

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai