Birželio 14-ąją kviečiame jungtis prie Visuotinės tylos minutės

Šiemet, birželio 14-ąją, Gedulo ir vilties dieną, projektas „Misija Sibiras“ užsibrėžė tikslą pagerbti 105 000 tremtinių ir politinių kalinių atminimą jau tradicine tapusioje atminties akcijoje „Ištark, išgirsk, išsaugok“ bei Visuotinės tylos minutės metu. Šią dieną tremtinių ir politinių kalinių vardai, pavardės ir likimai garsiai bus ištariami net 10-yje Lietuvos miestų, o Visuotinė tylos minutė sujungs lietuvius visame pasaulyje.Rengėjai įspėja, kad skaitymų trukmė miestuose bus skirtinga: Alytuje, Mažeikiuose, Marijampolėje, Utenoje ir Jonavoje skaitymai tęsis maždaug iki 19 valandos, maždaug iki 1 valandos nakties prie skaitymų prisijungti bus galima Panevėžyje ir Šiauliuose, o Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje skaitymai tęsis visą parą. Skaitymams jau dabar galima registruotis adresu arba prisidėti prie gyvosios eilės nuo birželio 14-osios 13 val.
Gedulo ir vilties diena prasideda 11 val. 59 min. vykstančia Visuotine tylos minute, jos metu visi kviečiami sustoti, prisiminti tremtinių ir politinių kalinių istorijas bei likimus ir pagerbti negrįžusiųjų atminimą. Minutei stabtelėti galima mokyklose, įmonėse, draugų kompanijose ar net socialiniuose tinkluose.
Birštono savivaldybė kviečia Tylos minute pasidalyti su savo bendradarbiais, draugais, šeimos nariais ir ragina susivienyti įmones, valstybines institucijas, bendruomenes.

Birželio 14-ajai, Gedulo ir vilties dienai, skirti renginiai Birštone:
10.00 val. – Šv. Mišios Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje
11.00 val. – Tremtinių pagerbimas, uždegant atminties žvakeles J. Basanavičiaus a., prie partizanų paminklo
11.59 val. – Visuotinė tylos minutė
Maloniai kviečiame dalyvauti

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai