Išskirtinėje Birštono vietoje parduodami pastatai ir žemės sklypas

Birštono centrinio parko ir Nemuno vingio aplinkoje viešo aukciono būdu parduodami du 701,01 kv.m pastatai ir 16 arų žemės sklypas. Objekto aukcionas įvyks rugsėjo 10 dieną. Pradinė pardavimo kaina – 197 tūkst. eurų. Šis VĮ Turto banko parduodamas turtas gali dominti investuotojus, kurie vertina išskirtinį Birštono kraštovaizdį, o sparčiai besivystantis kurortas gali pasiūlyti vis daugiau laisvalaikio pramogų ir kokybiško poilsio pasirinkimų.
Turto bankas viliasi, kad gražioje aplinkoje esančius pastatus įsigiję naujieji savininkai sėkmingai įgyvendins savo sumanymus ir aplinka prie Nemuno vingiuose žaliuojančių miškų bus dar gražesnė, patrauklesnė čia gyvenantiems ir miesto svečiams.
Šiais metais Turto bankas rinkai siūlo ir kitus didesnius bei mažesnius nekilnojamojo turto objektus.
Parduodamas išskirtinis 18,5 hektaro ploto žemės sklypas Vilniuje. Panerių seniūnijoje, netoli Savanorių pr. ir Gariūnų g. sankirtos esantis sklypas patenka į verslo, gamybos ir pramonės teritoriją, šliejasi prie pietinio Vilniaus miesto aplinkkelio ir Vilniaus – Kauno automagistralės.
Taip pat rinkai siūlomas viename gražiausių Vilniaus gamtos kampelių Kalnėnuose, Rukainių gatvėje esantis 28,9996 ha žemės sklypas.
Rytinėje Vilniaus miesto pusėje išsidėstę Kalnėnai tampa vis patrauklesni naujakuriams dėl patogios, nuolat puoselėjamos ir intensyviai plėtojamos infrastruktūros. Teritorija nuo Vilniaus senamiesčio nutolusi 7 km. atstumu ir išskirtinė Ribiškių kraštovaizdžiu, Pavilnio regioninio parko aplinka bei Nemėžio ežero kaimynyste.
Aukcionui ruošiamas Vaiko raidos centro pastatų kompleksas, esantis Vilniaus Žvėryno mikrorajone, prie Neries. Be pastatų, taip pat planuojamas parduoti beveik hektaro ploto sklypas, o tai, rinkos dalyvių vertinimu, pirkinį daro kur kas patrauklesniu.
Planuojama parduoti ir buvusią Kultūros mokyklą, esančią Rotušės aikštėje, Vilniuje, Didžioji g. 38.

Šį mėnesį bus parduodamos Vilniuje, Kedrų gatvėje esančios patalpos bendrabutyje su kavinės patalpomis ir Klaipėdoje, Šermukšnių gatvėje esantis administracinis pastatas, du garažai ir dirbtuvės.
VĮ Turto banko ir Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai