Trys nemokami kino seansai rugpjūtį Birštone: „Šventa vieta“, „Jūsų Vincentas“ ir „Kandelarija“

Tris mėnesius populiariausius „Kino pavasario“ filmus nemokamai rodantis projektas „Kino karavanas“ rugpjūtį net tris kartus lankysis Birštone. Rugpjūčio 11, 17 ir 25 dienomis, šalia „Vytautas Mineral SPA“ poilsio komplekso bus galima išvysti lietuviškai įgarsintus, daugybės puikių atsiliepimų ir įvertinimų sulaukusius filmus: „Tobulų melagių“ naujausią juostą „Šventa vieta“, pasakojimą apie tapytojo Vincento van Gogho gyvenimą „Jūsų Vincentas“ ir Kubos ritmais alsuojančią meilės istoriją „Kandelarija“.

Praėjusių metų „Kino karavano“ seansuose sulaukta virš 10 tūkst. žiūrovų. Iš jų metu atliktų apklausų matyti, kad daugelis žmonių pirmą kartą dalyvavo „Kino karavano“ nemokamuose rodymuose, o kiti sugrįžo ne po pirmą ir ne po antrą kartą. „Apklausos parodė, kad žmonės dar tik atranda seansų po atviru dangumi fenomeną. Tad su malonumu ir šiemet prisidedame prie šio kilnaus projekto“, – kalbėjo pagrindinio partnerio, sūrio užkandžio RAMBYNO®, atstovai.

Moralinių normų laužymas vardan tikslo

Praėjusių metų „Kino pavasario“ žiūrovų favorito „Tobuli melagiai“ režisierius P. Genovese netruko sukurti dar vieną įdomių psichologinių peripetijų kupiną filmą „Šventa vieta“. Bet šį kartą ne sukto siužeto komediją, bet intriguojančią susipinančių likimų dramą. Joje paslaptingas vyriškis, visada sėdintis prie to paties stalo, tame pačiame restorane „Vieta“ sako galįs išpildyti svarbiausią kiekvieno žmogaus troškimą. Tačiau už tai jis turi įvykdyti neįprastą paslaptingojo vyro užduotį. Pagrindinė režisieriaus žinutė verčia susimąstyti, kokias moralines normas įstengia peržengti žmogus, kad pasiektų tai, ko trokšta.

Filmo „Šventa vieta“ anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=sJQR1FESfKM

Paskutinių legendinio dailininko dienų detektyvas

Praėjus metams po dailininko Vincento Van Gogho mirties, vienintelis tikras jo draugas paštininkas Arleso su detektyvu sūnumi rūpinasi, kad paskutinis nusižudžiusio menininko laiškas būtų pristatytas į vietą. Lenkų ir britų tandemas rekonstravo sudėtingą ir painią paslaptį bei ištyrinėjo, kas galėjo nutikti paskutiniais Van Gogho gyvenimo mėnesiais. 125 dailininkams prireikė net 7 metų, kad nutapytų 65 tūkst. filmo „Jūsų Vincentas“ kadrų ir atgaivintų Van Gogho paveikslus. Susipažinsite su jo artimiausiais žmonėmis, mėgstamiausiomis vietomis, o viename žymiausių paveikslų įamžinta gandais apipinta istorija apie nusipjautą ausies galiuką. Svarstoma, kad būtent šis nutikimas tapo menininko pabaigos pradžia.

Filmo „Jūsų Vincentas“ anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=CGzKnyhYDQI

Provokuoja, pravirkdo ir skatina šypsotis

Drama „Kandelarija“ nukelia į 1991-ųjų Havaną. Po Šaltojo karo pabaigos ir Tarybų Sąjungos iširimo Kuboje įsigalioja griežtas prekybos embargas. Tik 75-erių Kandelarijos ir metais vyresnio Viktoro gyvenimas lieka toks pat. Rutiną nutraukia Kandelarija, parsinešusi darbe rastą vaizdo kamerą. Pora smalsiai eksperimentuoja, mėgina nufilmuoti akimirkas, kai patys šoka, bučiuojasi ir mylisi. Jie atgaivina užgesusios meilės kibirkštį ir taip įsijaučia į aistringus žaidimus, kad pamiršta visas gyvenimo problemas, tačiau, jos vis tiek pasiveja naujai vienas kitą įsimylėjusių senukų porą.

Filmo „Kandelarija“ anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=3AQA0FChyhM

„Kino karavano“ seansai prie „Vytautas Mineral SPA“ poilsio komplekso Birštone:

• rugpjūčio 11 d. 21.30 val. drama „Šventa vieta“,
• rugpjūčio 17 d. 21 val. pirmas kino istorijoje tapytas filmas „Jūsų Vincentas“,
• rugpjūčio 25 d. 21 val. filmas „Kandelarija“.

„Vytautas Mineral Spa“ ir Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai