„Birštono savivaldybės garbės ambasadoriaus“ ženklas – iš Birštono krašto kilusiam įmonės „Švyturys-Utenos alus“ generaliniam direktoriui Rolandui Viršilui

Šiandien, rugpjūčio 10 dieną, „Birštono savivaldybės garbės ambasadoriaus“ ženklas buvo įteiktas iš Birštono krašto kilusiam įmonės „Švyturys-Utenos alus“ generaliniam direktoriui Rolandui Viršilui. Garbės ženklą įteikė Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, vadovaudamasi Birštono savivaldybės tarybos priimtu sprendimu.

Kaip teigė  N. Dirginčienė, „Džiaugiuosi, kad gerbiamas Rolandas didžiuojasi būdamas birštoniečiu, kad sutiko skleisti gerąją žinią apie mūsų savivaldybę, dalinantis savo patirtimi ir ryšiais, garsinti savo gimtąjį kraštą.“.

„Birštono savivaldybės garbės ambasadoriaus“ vardo suteikimas – viena iš projekto „Globalus Birštonas“, kuriuo siekiama palaikyti ryšį su kraštiečiais, skatinti verslo, turizmo, investicijų pritraukimo, kultūros, veiklas, užmegzti ryšius tarp savivaldybės ir užsienio valstybių, dalių. Planuojama ateityje skelbti ir daugiau Birštono garbės ambasadorių, ne tik verslo, bet ir kultūros, mokslo, tarptautinio bendradarbiavimo sričių atstovų.

Birštono savivaldybė dalyvauja  LR užsienio reikalų ministerijos ir Lietuvos savivaldybių asociacijos projekte „Globalūs regionai“. Įgyvendinant šį projektą, Birštono savivaldybė siekia sutelkti Lietuvoje ir užsienyje gyvenančius birštoniečius bendram darbui dėl Birštono savivaldybės, palaikyti artimą ryšį su išvykusiaisiais, rinkti jų duomenų bazę, informuoti apie pokyčius ir galimybes jų gimtajame mieste. Bus suburta Birštono kraštiečių žmonių bendruomenė, kurie sutiks būti savo gimtojo krašto ambasadoriais ir aktyviau įsitrauks į savo krašto gyvenimą. Ambasadorių tinklas prisidėtų prie Birštono vardo garsinimo tarptautiniu mastu, padidintų galimybes susigrąžinti žmones gyventi ir dirbti į Birštono savivaldybę, padėtų pritraukti užsienio investicijas.

Birštono savivaldybės informacija

 

38992260_913995738791814_2510739904447643648_o

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai