Sveikinimas Vietos savivaldos dienos proga

Mieli kolegos,

Nuoširdžiai sveikinu Jus – Tarybos narius, Savivaldybės administracijos, seniūnijos darbuotojus, seniūnaičius, valstybės tarnautojus, visuomeninių organizacijų, bendruomenių lyderius – Vietos savivaldos dienos proga.
Dėkoju Jums už prasmingus darbus Birštono bendruomenės, savivaldybės ir visos Lietuvos labui, aktyvumą, stiprinant savivaldą, ir pilietiškumą. Džiaugiuosi, kad tarp mūsų yra tiek daug atsidavusių, nuoširdžių ir darbščių žmonių.
Ši diena yra puiki proga stabtelėti ir pamatyti, kaip mūsų bendri darbai, įgyvendintos idėjos duoda rezultatų – Birštono savivaldybė kasmet gražėja, bendruomenės nariai yra kūrybingi ir aktyvūs, o jaunos šeimos vis dažniau gyvenimui ir darbui renkasi Birštoną.
Linkiu visiems, dirbantiems savivaldoje, tikėti savo jėgomis ir galimybėmis keisti savo gyvenimo aplinką, ir šiuo tikėjimu įkvėpti aplinkinius – juk ne kartą įsitikinome, kad vienas teigiamas pokytis neišvengiamai veda link kito, dar didesnio ir reikšmingesnio.
Stiprybės, neblėstančio užsispyrimo, kūrybinio impulso ir polėkio sprendžiant birštoniečiams aktualius klausimus bei sėkmės įgyvendinant naujus sumanymus.

Nijolė Dirginčienė
Birštono savivaldybės merė

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai