Nacionalinis diktantas – kovo 8 dieną!

Nacionalinis diktantas_logotipasLietuvoje didžiulio populiarumo sulaukęs Nacionalinis diktantas kviečia lietuvių kalbos mylėtojus pasitikrinti savo rašybos žinias ir 2019 m. kovo 8 d. (penktadienį) 11 val. atvykti rašyti diktantą. Diktantas bus rašomas Birštono savivaldybės didžiojoje salėje. Nacionalinis diktantas bus transliuojamas per LRT radiją ir internetu.
Tradiciškai diktantą bus galima rašyti mokyklose ir bibliotekose. Rašyti kviečiami ir įmonių bei organizacijų atstovai, jie radijo transliacijos galėtų klausytis ir diktantą rašyti pas save, o darbus viename voke siųsti tiesiai nurodytu adresu. Organizatoriams darbus viename voke taip pat siunčia ir bibliotekų bei savivaldybių atstovai.

Diktantus siųskite adresu:
Nacionalinio diktanto konkursui
AB Lietuvos paštas
J. Jasinskio g. 16, 03500 Vilnius

Parašiusieji diktantą, savo darbą galės nusifotografuoti – taip visi turės galimybę iškart sužinoti savo rezultatą, kai tik bus paskelbtas originalus tekstas. Antrasis (finalinis) Nacionalinio diktanto turas vyks balandžio 13 d., Vilniuje.

Nacionalinio diktanto konkurse negali dalyvauti lituanistai.

Daugiau informacijos suteiks Birštono savivaldybės administracijos vyr. kalbos tvarkytoja Kristina Šalčiūtė, tel. (8 319) 61 308, el. p. kristina.salciute@birstonas.lt.
Daugiau informacijos www.diktantas.lt.

Birštono savivaldybės administracijos vyr. kalbos tvarkytojos informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai