Kovo 11-osios minėjimas Birštone

Kovo 11-ąją Birštone, Savivaldybės aikštėje, vyko Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas. Vėliavos pakėlimo ceremonijoje ir šventiniame minėjime dalyvavo Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, Administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas, Administracijos, įstaigų darbuotojai, bendruomenių nariai, miestelėnai. Atėjusieji buvo pasipuošę trispalvės atributika: atlapuose įsisegę trispalvės juostelę, kai kurie atėjo su mažomis vėliavėlėmis ar net tikra Lietuvos trispalve. Visi susirinko dėl bendro tikslo – pasveikinti Lietuvą.
„Šiandien mes ir toliau puoselėjame mūsų visų Laisvę bei Nepriklausomybę. Tautos, bendruomenės vienybė, gimtoji kalba, kultūra ir tradicijos – tai pamatinės vertybės, kurias branginame ir branginsime“, – kalbėjo Birštono savivaldybės merė. Sveikindama Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga, visiems linkėjo optimizmo, tikėjimo ir vilties.
Susirinkusiems dainas atliko jaunieji birštoniečiai, o Birštono trečiojo amžiaus universitetas ir Birštono gimnazija skyrė meninę kompoziciją „Skaitom Lietuvą“.
Po iškilmingo minėjimo vyko šventinis bėgimas kurorto gatvėmis „Mes už Lietuvą“, tradiciškai suburiantis birštoniečius ir svečius. Visi dalyviai yra nugalėtojai, kiekvienas bėgęs vaikas, suaugęs ar senjoras yra pagiriamas ir paskatinamas atminimo medaliu.

 

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai