Birštono meno mokykla džiaugiasi atnaujinta įranga

Birštono savivaldybės administracija įgyvendina regioninį projektą „Neformalaus švietimo infrastruktūros tobulinimas Birštono savivaldybėje“, finansuojamą pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 09.1.3-CPVA-R-725 „Neformaliojo švietimo infrastruktūros tobulinimas“. Projekto vertė – 99.870,84 Eur, iš kurių 84.890,21 Eur – ES fondų lėšos, 14.980,63 Eur – Birštono savivaldybės biudžeto lėšos.
Projekto tikslas – tobulinti neformaliojo švietimo infrastruktūrą Birštono savivaldybėje, kuri susijusi su Birštono meno mokyklos vykdomos neformaliojo švietimo veiklos kokybės gerinimu. Siekiant projekto tikslo įgyvendinimo, Birštono meno mokykloje atnaujinama neformalaus ugdymosi infrastruktūra: įsigyti muzikos instrumentai (fortepijonai, smuikai, saksofonai, mušamieji instrumentai, gitaros, kontrabosas), taip pat kompiuterinė ir garso įranga, baldai, eksponavimo sistema.
Mokyklos bendruomenė džiaugiasi atnaujinta įranga, o ypač muzikos instrumentais – naujaisiais koncertiniais fortepijonais, atkeliavusiais iš Austrijos ir Vokietijos, kurie atitinka aukštą profesionalų kategoriją, tenkina solinio, kamerinio muzikavimo technines ir menines reikmes. Fortepijonai skirti repeticijoms, koncertams ir nuo šiol skambės Birštono meno mokyklos koncertų salėje. Įsigytų muzikos instrumentų skambesį buvo galima išgirsti šių metų kovo 21 dieną Birštono meno mokykloje vykusiame XXIX etiudų konkurse „Mažasis virtuozas – 2019“, kuris skirtas J. Naujalio 150-osioms gimimo metinėms paminėti. Konkurse dalyvavo gražus Birštono meno mokyklos jaunųjų atlikėjų būrys – 35 mokiniai. Po renginio abejonių neliko dėl šio projekto įgyvendinimo sėkmės. Galime tik pasidžiaugti ir didžiuotis talentingais vaikais, augančiais Birštone, kurie ateityje savo talentu garsins ne tik Birštoną, bet ir visą Lietuvą.

Birštono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai