Patikrinimo rezultatai džiuginantys – birštoniečiai atsakingai prižiūri vedžiojamus gyvūnus

Atsižvelgiant į bendruomenės pastabas dėl pažeidimų, susijusių su gyvūnų įsigijimu, laikymu, ypač dėl šunų vedžiojimo viešosiose vietose, kovo 20–22 dienomis, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Birštono policijos komisariato (toliau – Birštono PK) prižiūrimoje teritorijoje, surengta prevencinė priemonė, skirta gyvūnų laikymo taisyklių pažeidimams išaiškinti.
Priemonės tikslas – užtikrinti, kad gyventojai laikytųsi Lietuvos Respublikos gyvūnų globos, laikymo ir naudojimo įstatymo nuostatų ir Gyvūnų laikymo Birštono savivaldybėje taisyklių, patvirtintų Birštono savivaldybės administracijos direktoriaus 2015 m. birželio 10 d. įsakymu Nr. AV-252.
Birštono PK pareigūnai kartu su Birštono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausiuoju viešosios tvarkos specialistu Irmantu Adamoniu viešosiose vietose surengė reidus, atkreipdami dėmesį į tai, kaip gyvūnų savininkai laikosi šunų vedžiojimo taisyklių reikalavimų, ar surenka šunų ekskrementus. Patikrinta daugiau nei 45 asmenys, pažeidimų nebuvo užfiksuota. Daugeliui šunų augintojų primintos gyvūnų laikymo taisyklės, išdalytos policijos pareigūnų parengtos gyvūnų auginimo ir laikymo atmintinės.
Kviečiame birštoniečius būti aktyviems ir pastebėjus gyvūnų šeimininkų pažeidimus, kai nerenkami gyvūnų ekskrementai, nufotografuoti (nufilmuoti) ir informaciją perduoti Birštono PK arba Birštono savivaldybės administracijos specialistui, kurie imsis priemonių, jog šeimininkai būtų nubausti.

Birštono PK ir Savivaldybės administracijos informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai