Kviečiame į Lino Kojalos knygos „Europa? Pokalbiai su prezidentais,, ministrais, patarėjais ir taksistais apie mūsų ateitį“ pristatymą

Knygoje sugulė įdomiausios diskusijos apie Europos idėjos istoriją, Lietuvos kelią į ES, taip pat – šiandien ES kamuojančias migracijos, Jungtinės Karalystės išstojimo iš ES, saugumo, finansinio netikrumo problemas. Knygos autorius kalbino žymiausius politikus, diplomatus ir ekspertus tiek Lietuvoje, tiek Berlyne, Briuselyje, Londone, Bostone, Vašingtone ir kt. Tarp jo pašnekovų – buvę didžiųjų Europos valstybių ir Lietuvos politiniai lyderiai, ambasadoriai, ekspertai. Asmenys, pokalbiais Nidos kopų apsuptyje, netikėtais telefono skambučiais vidurnaktį ir diplomatinį protokolą pažeidžiančiomis audringomis diskusijomis prisidėję prie Europos suvienijimo.

Linas Kojala – Rytų Europos studijų centro (RESC) direktorius, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VUTSPMI) doktorantas ir dėstytojas. Gavęs prestižinę Fulbrighto stipendiją mokėsi Harvardo universitete JAV. Prieš įsidarbindamas RESC, dirbo žiniasklaidoje, taip pat Užsienio reikalų ministerijoje, vadovavo įvairiems tarptautiniams projektams. L. Kojala komentuoja tarptautinės politikos aktualijas Lietuvos ir užsienio žiniasklaidoje, yra parengęs tekstų ar komentarų CNN, BBC, Nyderlandų visuomeniniams transliuotojams.

Vladimiras Laučius – žurnalistas, politologas, Rytų Europos studijų centro (RESC) ekspertas, ne vienos knygos autorius ir dviejų knygų – mokslinių straipsnių rinkinių – sudarytojas. Nuolat skelbia straipsnius mokslo ir kultūros žurnaluose, užsienio leidiniuose. Nuo 2001 m. dirbo žurnalistinį darbą televizijos ir radijo autorinėse laidose, spaudoje, interneto žiniasklaidoje.

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai