VU Kauno fakulteto Lietuvių filologijos ir reklamos studentų idėjos pristatytos Birštone

Gegužės 10 d. VU Kauno fakulteto Lietuvių filologijos ir reklamos trečio kurso studentės rašymo seminarą „perkėlė“ į Birštono kurortą. Tai tęstinio bendradarbiavimo su Birštono miesto savivaldybe rezultatas: reklaminio turinio ir viešųjų ryšių tekstų kūrimo užduotys buvo parengtos kartu su Birštono savivaldybės mero patarėja Rimante Kurkauskaite bei susijusios su šiuo metu kurortui aktualiomis komunikacinėmis temomis.
Birštone studentes pasitiko Birštono turizmo informacijos centro gidė Rita, su kuria nužvelgė alyvų ir obelų žiedais apsipylusį Birštoną nuo Vytauto kalno, paragavo tikrojo mineralinio vandens skonio, pasisveikino su Birštono entuziastu Vaižgantu prie Šv. Antano Paduviečio bažnyčios, nužvelgė „Eglės sanatoriją“ .
Savivaldybėje laukė susitikimas su  komunikacijos komanda, Birštono TIC direktore. Čia prasidėjo svarbiausioji išvykos dalis: parengtų komunikacinių, įvaizdžio bei reklaminių idėjų pristatymas. Keturios studentų grupės, kurios dirbo su skirtingomis temomis, pateikė savo darbo rezultatus: pasiūlymus besikeičiančiam Birštono kurorto įvaizdžiui, naujų objektų, tradicinių ir sezoninių renginių paveikaus komunikavimo idėjas ir planus. Nors buvo justi nedidelis studentų jaudulys, padėjo auditorijos geranoriškumas, palankumas, nuoširdus susidomėjimas, diskusija apie jų atliktus darbus.

Kalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto ir Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai