Birštono savivaldybės merės padėka kurorto šventės „Būk Birštone!“ dalyviams

Mieli Birštono savivaldybės gyventojai ir kurorto svečiai,

dar tik vakar baigėsi Birštono kurorto šventė „Būk Birštone!“, o gražios akimirkos ir teigiamos emocijos išliks ilgam. Nuoširdžiai dėkoju kiekvienam bendruomenės nariui, garbiems svečiams iš Lietuvos ir užsienio, įstaigoms, organizacijoms, verslo atstovams, kiekvienam iš Jūsų, už geranoriškumą, pasiruošimą šventei, kūrybingą, gausų dalyvavimą šventinėje eisenoje bei kituose renginiuose.
Su Jūsų visų pagalba šventė buvo labai graži, kupina mėlynos spalvos, Jūsų šypsenų, spalvingų oro balionų ir įsimintinų akimirkų! Visi kartu pasidžiaugėme per metus nuveiktais darbais, kurorto naujovėmis, pasikeitimais, džiaugsmingai pasitikome vasaros sezono pradžią.
Linkiu Jums kiekvieną dieną džiaugtis Birštono kurorto gamtos grožiu, gėrėtis mūsų nuostabiu Nemunu, pasisemti sveikatos iš mūsų mineralinio vandens šaltinių, mėgautis kultūros ir sporto renginiais, būti harmoningiems, sveikiems ir, žinoma, laimingiems.
Birštonas – buvo, yra ir bus! Koks? Kupinas čia gyvenančių, Birštono kraštą mylinčių žmonių, garsėjantis unikalia gamta, Nemuno upės vingiais, karališka istorija, kokybiškomis sveikatinimo paslaugomis, unikaliu kultūriniu gyvenimu, jaukumu, žalumu ir puikia nuotaika!

Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai