VMI Birštone įgyvendins šviečiamąsias-prevencines iniciatyvas maitinimo vietose

Šiais metais viešojo maitinimo sektorius išlieka tarp keturių prioritetinių krypčių, į kurias koncentruojamas Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) dėmesys. Siekiant užkirsti kelią galimiems šešėlinės ekonomikos reiškiniams, taikomas įvairiausias priemonių spektras. Prižiūrėdama viešojo maitinimo sektorių, VMI ir toliau ugdo gyventojų mokestinį sąmoningumą, didelį dėmesį atkreipdama į fiskalinių kasos aparatų Kvitų žaidimą. Ši priemonė efektyviai padeda kovoti su tokiais reiškiniais, kaip galimas visų pajamų neapskaitymas ar nepakankamas mokesčių sumokėjimas.
Vasara – kurortinio sezono metas ir laikas, kai Lietuvos kurortų viešojo maitinimo įstaigose lankosi pagausėjęs atostogaujančių asmenų skaičius. Siekdami puoselėti gyventojų mokestinį sąmoningumą ir skleisti šviečiamąją misiją, informuojame, kad Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojai vasarą Birštone rengs šviečiamąsias-prevencines iniciatyvas.
Iniciatyvų metu Kauno AVMI specialistai lankysis Birštono savivaldybės teritorijoje įsikūrusių viešojo maitinimo įstaigų prieigose, dalins informacinę medžiagą apie Kvitų žaidimą, taip pat padės gyventojams registruoti kavinėse ar restoranuose gautus kvitus interneto svetainėje. Iniciatyvos vyks kiekvieną vasaros penktadienį.
Pažymime, kad iniciatyva nėra skirta bausti ar tikrinti – jos metu Kauno AVMI darbuotojai informuos, konsultuos ir teiks pagalbą, susijusią su Kvitų žaidimu.

 

Kauno AVMI informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai