Birštono ir Prienų r. savivaldybių vadovų susitikimas

Birželio 20 d. Prienų r. savivaldybėje susitiko Birštono ir Prienų r. savivaldybių merai Nijolė Dirginčienė ir Alvydas Vaicekauskas. Susitikime taip pat dalyvavo Birštono savivaldybės administracijos direktorė Jovita Tirvienė, mero patarėja Rimantė Kurkauskaitė, Architektūros ir kraštotvarkos skyriaus vedėjas Mantas Michaliunjo, Prienų r. savivaldybės Administracijos vadovai.
Susitikime diskutuota bendrų projektų – dviračių takų, turistinių trasų ir turizmo maršrutų, jų informacinės struktūros plėtros, detalaus plano koregavimo, kapinių plėtros ir tvarkymo – vystymo klausimais.
Savivaldybių vadovai sutiko, kad reikalingas visos kapinių teritorijos kompleksinio sutvarkymo – takų, kolumbariumo įrengimo, konteinerių poreikio ir vietų numatymo ir pan. – techninis projektas. Sutarta nenuleisti rankų, sprendžiant kelio Kaunas–Prienai–Alytus rekonstrukcijos vilkinimo klausimus.
Ateityje, Prienų r. savivaldybei įkūrus Turizmo ir verslo informacijos centrą, Birštono savivaldybė mielai  bendradarbiautų su kaimynine savivaldybe turizmo vystymo klausimais.
Įvykęs susitikimas – vienas iš tradicinių kaimyninių savivaldybių vadovų susitikimų, kuriame aptartos ne tik susikaupusios problemos, bet ir bendradarbiavimo nauda.
Kitas susitikimas planuojamas Birštono savivaldybėje.

 

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai