Kviečiame teikti siūlymus dėl tyliųjų zonų nustatymo Birštono savivaldybės teritorijoje

Pagal Savivaldybės tarybos sprendimą „Dėl tyliųjų zonų nustatymo Birštono savivaldybės teritorijoje“, Birštono savivaldybėje yra patvirtintos šios „tyliosios zonos“:

  • tyliosios viešosios zonos: ikimokyklinio ugdymo įstaigų, religinių namų, laidojimo namų, kapinių ir teritorijos.
  • tylioji gamtos zona – Centrinis miesto parkas tarp Tyliosios ir Algirdo gatvių.

Šiuo metu rengiama nauja minėto sprendimo redakcija, todėl laukiame pasiūlymų dėl teritorijų paskelbimo tyliosiomis viešosiomis ir tyliosiomis gamtos zonomis Birštono savivaldybėje.

Informuojame, kad:

Tylioji gamtos zona – zona, netrikdoma transporto, pramonės ar kitų mechanizmų skleidžiamo triukšmo ir buitinės veiklos, kaimynų ar lankytojų keliamo triukšmo ar rekreacinės veiklos triukšmo.

Tylioji viešoji zona – urbanizuotų teritorijų zona, netrikdoma transporto, pramonės ar komercinės ir gamybinės veiklos triukšmo.

Svarbu pabrėžti tai, kad vadovaujantis triukšmo valdymo įstatymu, triukšmo prevencijos ir savivaldybių institucijų nustatytose tyliosiose zonose draudžiama:

1) fejerverkai savivaldybių institucijų nustatytose tyliosiose viešosiose zonose bei tyliosiose gamtos zonose ir draudžiamu laiku;

2) šventės, vestuvės, laidotuvės savivaldybių institucijų draudžiamu paros metu ir draudžiamose vietose;

3) naudoti rankinius prietaisus, keliančius triukšmą, savivaldybių institucijų draudžiamu paros metu ir draudžiamose vietose;

4) kita savivaldybių institucijų uždrausta veikla.

Maloniai laukiame Birštono bendruomenės narių pasiūlymų dėl tyliųjų zonų nustatymo Birštono savivaldybės teritorijoje. Pasiūlymus siųskite el. paštu: egle.grineviciene@birstonas.lt.

Dėkojame!

 

Birštono savivaldybės informacija

 

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai