Kvartalinė renovacija Birštono savivaldybėje: ir džiuginantys rezultatai, ir iššūkiai

Birštono savivaldybėje įgyvendinama kvartalinė daugiabučių renovacija, kurios metu renovuojami ne tik pavieniai pastatai, bet ir visi kvartale esantys pastatai, sutvarkoma aplinka, žaliosios zonos, šaligatviai, mašinų stovėjimo aikštelės, apšvietimas.
Birštono savivaldybės tarybos sprendimais, Birštono savivaldybėje yra patvirtinti 3 daugiabučių namų kvartalai, kuriuose yra 46 daugiabučiai namai:
Birštono miesto centrinės dalies kvartalas – 24 daugiabučiai namai;
Lelijų g. kvartalas – 12 daugiabučių namų;
Birštono g. kvartalas – 10 daugiabučių namų.
Šiuo metu Birštono miesto centrinės dalies kvartale yra atnaujinta 13 daugiabučių namų, dar 10 daugiabučių namų yra atnaujinami arba juose pradėtos atnaujinimo procedūros.
Kvartale yra tvarkomi ir įrengiami nauji pėsčiųjų takai, atnaujinama ir įrengiama nauja apšvietimo sistema, statomi nauji modernūs požeminiai šiukšlių rūšiavimo ir surinkimo konteineriai.
Lelijų g. kvartale yra 12 daugiabučių namų, 10 iš jų yra parengti investicijų planai, 5 daugiabučiuose namuose prasidėjo atnaujinimo procedūros, teikiami dokumentai gauti finansavimą įgyvendinti projektus, rengiamos techninių projektų pirkimo procedūros. Kvartale taip pat statomi nauji modernūs požeminiai šiukšlių rūšiavimo ir surinkimo konteineriai.
Birštono g. kvartale yra 10 daugiabučių namų: 3 daugiabučiai namai modernizuoti, 7 parengti investicijų planai, 1 daugiabučiui namui pradėtos atnaujinimo procedūros.

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai