„Ryterna Modul Mototourism Rally“ – daugiau nei 1000 motociklininkų leidosi į intelektualią Baltijos kelio-30 mečiui skirtą kelionę

Intelektualus kultūrinis ralis „Ryterna modul Mototourism Rally 2019“ savaitgalį finišavo Birštono kurorte. Į Lietuvos kelius išriedėjo daugiau nei 1000 motociklininkų, net virš 200 komandų. Kultūros paveldo departamentas šįmet rekomendavo aplankyti į Kultūros vertybių registrą įtrauktas Baltijos kelią žyminčių ženklų vietas. Dalyviai turėjo galimybę išbandyti ne tik savo orientacinius gebėjimus, keliaujant po išskirtines šalies vietas, tačiau ir pabendrauti su Baltijos kelio herojais. Plieninių žirgų savininkus ir gerbėjus, atvykusius į Birštoną, sveikino renginyje dalyvavusi Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, mero pavaduotojas Vytas Kederys.
Intelektualiuoju raliu vadinamas renginys sulaukė didžiulio susidomėjimo, ralio dalyviai aplankė ir pažino įdomias Lietuvos vietoves, susitiko ir bendravo su lankomų vietų bendruomenėmis, o už organizatorių pateiktų užduočių įvykdymą gavo taškus.

Dėkojame renginio organizatoriams!

Daugiau informacijos čia.

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai