Mokslo metų pradžioje skirkime dėmesio vaikų saugumui

Mokslo metų pradžia – gera proga vėl priminti vaikui kelių eismo taisykles, kartu su juo nueiti iki mokyklos, atkreipiant vaiko dėmesį į tai, kur ir kaip reikia pereiti gatvę. Mažiausiems praverstų nusipieštas kelio į mokyklą ir iš jos planelis. Vaiką automobiliu vežantiems tėveliams, taip pat primename apie saugos diržus ar specialias kėdutes ir raginame nepamiršti šių priemonių.
Vaikams labai svarbus ir asmeninis tėvų pavyzdys, kaip saugiai ir atsakingai elgtis kelyje. Tėvai turėtų būti pirmieji ir patys kantriausi mokytojai, pratindami vaikus, ypač būsimuosius pirmokus, būti atidiems, atsargiai elgtis gatvėje, tamsiu paros metu neišeiti į kelią be atšvaitų.
Pareigūnai kviečia tėvus pasirūpinti, kad vaikai saugiai eitų į mokyklą, ir aprūpinti juos visomis galimomis eismo saugos priemonėmis. Atkreiptinas tėvų dėmesys, kad pirkdami vaikui kuprinę ar striukę, tėvai pasirinktų tokias, kuriose yra šviesą atspindinčių detalių – tada net ir pamiršęs pasiimti atšvaitą vaikas bus matomas kelyje.
Kaip ir kiekvienais metais, Birštono policijos komisariato pareigūnai rugsėjo pirmosiomis dienomis patruliuos ir budės prie mokyklų, kontroliuos į mokyklas mokinius vežančius autobusus, į mokyklą automobiliais atvykstančius mokinius, vykdydami švietėjišką veiklą lankysis mokyklose, aiškins vaikams saugaus elgesio taisykles, dalys vaikams atšvaitus.

Alytaus apskr. VPK
Birštono policijos komisariato informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai