Mokymuose apie ES ir institucijų komunikaciją: svarbiausia – profesionalumas, inovatyvumas, kūrybiškumas

Spalio 1–2 dienomis Birštono savivaldybės mero patarėja Rimantė Kurkauskaitė ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji kalbos tvarkytoja Kristina Šalčiūtė dalyvavo Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos ir ryšių su visuomene agentūros „Headline“ organizuojamuose Lietuvos narystės Europos Sąjungoje komunikacijos mokymuose.
Dviejų dienų mokymuose apžvelgta ES komunikacijos problematika: visuomenės ir žiniasklaidos interesuotumo, regionų skirtumai, komunikacijos formos, vidinė ir išorinė komunikacija. Mokymų metu aptartas ES komunikacijos procesas, pagilinti komunikacijos planavimo, darbo su socialiniais tinklais, darbo su žiniasklaida, kūrybiškumo ir kiti įgūdžiai.
Mokymus vedė komunikacijos srities specialistai: Domantas Širvinskas – apie socialinių tinklų naujoves, Tomas Bartninkas – apie kūrybišką mąstymą ir drąsą komunikacijoje, gerųjų pavyzdžių analizę, Akvilė Kavaliauskaitė – apie kūrybiškumo vaidmenį, istorijų kūrimą, tekstų rašymą ir institucinę komunikaciją, Mindaugas Bilauskas – apie darbą su žiniasklaida.
Europos Sąjungos komunikacijos žmogus šiandien turi ne tik informuoti, bet ir sudominti – žinia turi atkreipti dėmesį, nepradingti informacijos sraute. Komunikatorius turi būti įsigilinęs į savo srities problematiką, pasirengęs atsakyti į specifinius klausimus. Būti inovatyvus – nuolat kintančioje aplinkoje reikalingi kūrybiški komunikacijos sprendimai, turėtų būti veiksmingai išnaudojamos naujų technologijų teikiamos galimybės.
Mokymų metu visiems valstybės įstaigų komunikacijos specialistams palinkėta daugiau drąsos – ieškoti balanso tarp išsišokimo ir profesionalumo, būti kūrybiškiems ir truputį pamaištauti!
Dėkojame viešųjų ryšių agentūrai „Headline“ už puikius mokymus!

Birštono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai