Birštoniečiai paminėjo Sausio 13-ąją

Šiandien, sausio 13-ąją, Birštono savivaldybė prisijungė prie pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ ir dešimčiai minučių languose įžiebė vienybės ir atminimo žvakeles. Savivaldybės darbuotojai prie atlapo segėjo neužmirštuolės žiedą, primenantį šios istorinės dienos svarbą.
Po šv. Mišių Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje birštoniečiai rinkosi Birštono parapijos „Caritas“ bendruomenės namuose į filmo „Neužmiršti. Titas Masiulis“ peržiūrą. Sausio 13-osios aukų atminimas buvo pagerbtas tylos minute. Susirinkusieji dalijosi skaudžiausiomis mūsų tautos istorijos akimirkomis. Renginį vedė Birštono muziejaus direktorė Vilijeta Šolomskienė. Birštoniečius pasveikino ir padėkojo už dalyvavimą ginant Lietuvos laisvę Birštono savivaldybės mero pavaduotojas Vytas Kederys. Renginyje dalyvavo ne tik vyresniosios kartos atstovai, bet ir gimnazistai, NVO nariai, įstaigų vadovai ir atstovai, Karo prievolės ir komplektavimo kariai.
Laisvės gynėjai buvo pagerbti Meno mokyklos moksleivių atliekamomis dainomis.

Birštono muziejuje veikia Tito Masiulio fotografijų paroda. Birštono viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriuje eksponuojama paroda „Sausio 13-oji – drąsus kelias į Laisvę“. Kviečiame apsilankyti.

„Žinau, kodėl esu laisvas“.

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai