Birštono savivaldybėje bus pradėti dujotiekio, sujungsiančio Lietuvą ir Lenkiją, statybos darbai

2020 m. sausio mėnesį Lietuvoje pradedami magistralinio dujotiekio, sujungsiančio Lietuvą ir Lenkiją, statybos darbai. Šį valstybei svarbų ekonominį projektą įgyvendina Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius AB „Amber Grid“. Dujotiekių jungties tarp Lenkijos ir Lietuvos dalies LR teritorijoje statybos darbus vykdys rangovas UAB „Alvora“.  Artimiausiu metu Birštono savivaldybėje bus pradėti dujotiekio statybos darbai pagal 2016 m. rugsėjo 27 d. Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos išduotą Statybą leidžiantį dokumentą.

Kaip informuoja statybos darbų rangovas, bus dedamos visos pastangos, kad savivaldybės gyventojai, įmonės ir kiti subjektai patirtų kuo mažiau nepatogumų dėl statybos darbų.

Tarptautinės dujotiekių jungties tarp Lietuvos ir Lenkijos tikslas – sujungti Lietuvos ir Baltijos šalių dujų rinkas su Europos Sąjungos dujų rinka, užtikrinti patikimą ir saugų gamtinių dujų tiekimą ir sukurti papildomą dujų tiekimo šaltinį į Baltijos šalis.

UAB „Alvora“ informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai