Projektas Nr. LLB-2-210 „Dviračių turizmo ir informacinės sistemos plėtra Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regione“ (2013–2015 m.)

  Projekto vertė: 2 435 594 Lt (705 397 €)

  Birštono savivaldybės projekto vertė: 311 110 Eur
  ES lėšos: 279 974 Eur
  SB lėšos:   31 136 Eur

  Untitled 1
  Nepaisant geros geografinės padėties ir gamtos turtų, regiono turizmo potencialas yra nepakankamai išnaudotas. Trūksta informacijos turistams apie esamas lankytinas vietas (kultūros paveldo objektus, gamtos paminklus ir t.t.). Regione per maža pasiūlos dviratininkams. Trūksta dviračių takų, specialių žemėlapių ir informacijos apie maršrutus…
  Siekiant padidinti vietos gyventojų ir turistų susidomėjimą kelionėmis po pasienio regioną, bendro Lietuvos ir Baltarusijos partnerių (Birštono sav. administracija, VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras, Visuomeninės organizacijos „Respublikinės turizmo ir sporto sąjunga“ Gardino srities skyrius, Ašmenos rajono vykdomasis komitetas, Gardino srities vykdomojo komiteto kūno kultūros, sporto ir turizmo departamentas) projekto pagerintos dviračiais keliaujančių turistų poilsio sąlygos Birštone, Ašmenoje ir Gardine.
  Projekto vykdymo metu Birštono savivaldybėje buvo įrengta 1,5 km ilgio dviračių ir pėsčiųjų trasa su saulės energijos šviestuvais suteikusi galimybę iš Birštono savivaldybės pasiekti Prienų miestą. Sukurta informacinė sistema, susidedanti iš informacinių nuorodų ir informacinių stendų, kuriuose pateikiama informacija apie lankytinus objektus Birštono savivaldybėje.
  Projekto partneriai projekto rezultatus pristatė trijuose tarptautinėse turizmo parodose Gardine, Vilniuje ir Minske, išleido tris bendrus leidinius apie turizmo galimybes Lietuvos – Baltarusijos pasienio regionuose: turizmo ir dviratininko gidus, dviračių maršrutų žemėlapį. Birštono, Alytaus ir Gardino moksleiviai buvo mokomi saugaus elgesio kelyje važiuojant dviračiais.
  Plačiau apie projekto įgyvendinimo eigą

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai