Birštono kurortas pristatomų paslaugų gausa nustebino parodos „Adventur 2016“ lankytojus

ideexl15647
Sausio 22–24 dienomis vykusioje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2016“ Birštono kurortas nustebino: rekordinis sanatorijų, SPA centrų, viešbučių, Birštono įstaigų skaičius pristatė savo paslaugas. Birštono stende dalyvavo: „Tulpės“ ir „Versmės“ sanatorijų, viešbučių „Royal SPA Residence“, „Nemuno slėnio“, „Audenio“,  „Sonatos“, pramogų organizatoriaus „Dviračiai Birštone“, pramogų ir laisvalaikio organizatorių „Čiulba ulba“, Birštono muziejaus, Birštono kultūros centro, „Centro SPA apartamentų“, komplekso „Vytautas Mineral SPA“ ir Birštono turizmo informacijos centro atstovai. Aktyvaus laisvalaikio paviljone prisistatė irklavimo entuziastai „Birštono Nemunas“. Parodoje buvo pristatomos ir „Eglės“ sanatorijos paslaugos. Kurorto stendą aplankė daugybė garbingų svečių: LR ūkio ministras Evaldas Gustas, Ūkio viceministrė Rasa Noreikienė, Valstybinio turizmo departamento direktorė Jurgita Kazlauskienė, kitų miestų merai, įvairių šalių ambasadoriai ir kt. Juos priėmė ir su jais bendravo Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, mero pavaduotojas  Vytas Kederys, Administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas.

Trijų dienų parodoje „ADVENTUR“ apsilankė daugiau nei 24 tūkst. lankytojų. Paroda prasidėjo rekordo paskelbimu – šiemet joje dalyvavo 230 turizmo, 5 skrydžių bendrovės, buvo pristatytos 37 šalys ir maršrutai. Didžiausias per istoriją dalyvių skaičius sudomino ir rekordinį lankytojų būrį – per tris dienas parodoje pabuvojo daugiau nei 23 tūkst. žmonių. „Šiais metais parodą atidarėme su puikia naujiena – Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacija paskelbė, kad Pasaulio turizmo inovacija Nr. 1 yra Lietuvoje, Anykščiuose,“– pasibaigus „Adventur“ parodai sakė Ūkio viceministrė Rasa Noreikienė. – Tai yra dar vienas įrodymas, jog esame inovatyvaus turizmo šalis. Kad ne tik didieji Lietuvos miestai, bet ir regionų miesteliai gali pasiūlyti patrauklius, aukštos kokybės kultūrinio, ekologinio, verslo ir sveikatos turizmo produktus.“
„Šiais metais stengėmės, kad Lietuvos miestai ir miesteliai parodoje pristatytų savo turistines, edukacines programas, naujus turistinius objektus, įdomiausius maršrutus ir renginius,“ – sakė Valstybinio turizmo departamento vadovė Jurgita Kazlauskienė. Šiais metais paroda pranoko ir parodos organizatorių, ir dalyvių lūkesčius. Lyginant su praėjusiais metais, lankytojų skaičius išaugo beveik 16 proc. „Litexpo“ duomenimis, parodą aplankė 24 tūkstančiai 787 lankytojai. Didelio dėmesio parodoje  šiais metais sulaukė pirmą kartą surengtas Lietuvos 6–12 klasių moksleivių geografijos žinių konkursas. Jame dalyvavo daugiau nei 200 mokinių iš 21 Lietuvos savivaldybės. Juos palaikyti susirinko beveik 500 sirgalių – mokinių ir mokytojų. Svarbiausias šių metų parodos akcentas – miestų turizmas. Jo sėkmės formulės buvo aptartos Miestų forume, į kurį susirinko daugiau nei 250 klausytojų. Forume buvo kalbėta apie tai, kad miestai turi stiprinti savo e-rinkodarą, atnaujinti interneto svetaines, skelbti, kokie renginiai laukia turistų. „Per kelis pastaruosius metus paroda „Adventur“  užtikrintai tapo žinomu, su niekuo nesupainiojamu vardu turizmo rinkoje. Džiaugiamės tuo“, – pasibaigus parodai sakė Turizmo departamento vadovė J. Kazlauskienė.

Birštono turizmo informacijos centro informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai