Vizitas ,,Tulpės“ sanatorijoje – svarbus Ukrainos specialistams ir sanatorijos medikų bendruomenei

ials7615664
Lietuvos sveikatos mokslų universitete vieši medikų delegacija ir Užgorodo (Ukraina) universiteto. Šiame regione planuojama kurti medicininės reabilitacijos sistemą, vadovaujantis Lietuvos patirtimi šioje srityje.  Delegacijai vadovauja prof. neurologas Volodimir Smolenko. Keturios gydytojos ir dvi slaugytojos atvyko į LSMU reabilitacijos kliniką stažuotei, kurios metu analizuojamos reabilitacijos priemonės ir metodai, komandos darbas ir visi medicininės reabilitacijos kūrimo pagrindai. Svečius domina ir gydomųjų natūralių gamtos veiksnių panaudojimas reabilitacijoje ir sveikatinimo srityje. Sveikatos mokslų universitetas Ukrainos specialistams rekomendavo aplankyti žinomas bei šiose srityse pasiekusias tam tikrų laimėjimų reabilitacijos bazes. Sausio 27 dieną medikų delegacija, lydima podiplominių studijų dekano prof. Kęstučio Petrikonio, atvyko į ,,Tulpės“ sanatoriją.
Vizito metu pristatyta ,,Tulpės“ sanatorijos patirtis įvairių susirgimų reabilitacijoje, tarptautinė patirtis ir žinių sklaida hemofilijos gydymo srityje ir sveikatinimo paslaugos gydyklų komplekse, svečiai lankėsi ,,Birutės viloje“. Diskusija buvo konstruktyvi ir naudinga abipusiai. Sužinojome, ką šiuo metu naujo įgyvendina Ukrainos sanatorijos. Taip pat aptarti ir kurortologinių klinikinių tyrimų eigos ypatumai Lietuvoje ir Ukrainoje. Sutarta dėl ateities kontaktų galimybės ar bendradarbiavimo.
Nuotraukoje: prof. K. Petrikonis,  doc. J. Samėnienė, pof. V. Smolenko, gydytojos iš Užgorodo ir ,,Tulpės“ sanatorijos medikų komanda, vadovaujama direktorės L. Patinskienės.

,,Tulpės“ sanatorijos informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai