Kvietimas dalyvauti piešinių konkurse „Mano šeimos gydytojas“

Kauno teritorinė ligonių kasa kviečia pradinių klasių mokinius dalyvauti piešinių konkurse „MANO ŠEIMOS GYDYTOJAS“.
KADA: konkursas vyksta nuo vasario 1 iki kovo 31 dienos.

KAIP DALYVAUTI: reikia nupiešti savo šeimos gydytoją, pavaizduojant, kaip jis gydo vaiką, mamą, tėtį, sesę, brolį, močiutę ar senelį…
KUR SIŲSTI PIEŠINIUS: piešinius siųsti ar atnešti į Kauno teritorinę ligonių kasą, adresu: Aukštaičių g. 10, (102 kab.) Kaunas, 44147; P. Kriaučiūno g. 2, (312 kab.) Marijampolė, 68298.
REIKALAVIMAI PIEŠINIUI: piešinys turi būti nupieštas ant A4 formato popieriaus, gali būti naudojamos įvairios piešimo technikos ir priemonės, turi būti vaizduojamas sveikatos priežiūros paslaugų teikimas, šeimos gydytojas ir/ar pacientas ir pan.
PRIZAI: 1 prizininkui bus įteiktas specialus ligonių kasų prizas ir net 13 nugalėtojų (po 1 iš kiekvienos savivaldybės) bus paskatinti dovanomis! Prizininkas galės pasijusti tikru dailininku – jo darbelis bus atspausdintas spaustuvėje, kur pavirs atvirlaiškiu, primenančiu mums visiems – sveikiems ir sergantiems, koks svarbus kiekvienos šeimos sveikatai ir gerovei yra šeimos gydytojas. Apdovanojimai ir padėkos gali būti įteikiami aktyviausiai klasei, originaliausių, spalvingiausių ar kitų išskirtinių piešinių autoriams, pedagogams ir (ar) kitiems specialistams, aktyviai skatinusiems mokinius dalyvauti Konkurse.
Vaikų piešinių konkurso taisyklės skelbiamos internetinėje svetainėje: www.ktlk.lt ar www.vlk.lt. Kontaktai konkurso dalyviams Kauno TLK veiklos zonoje – pradinių klasių moksleiviams, jų tėveliams ir pradinių klasių mokytojams: Virginija Juciuvienė, tel. (8 37) 323 305, el. p. [email protected]

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai