Džiaugiamės penktokų sportiniais pasiekimais

           Birštono gimnazija priklauso sveikatą stiprinančių mokyklų tinklui, todėl didelis dėmesys skiriamas sveikai gyvensenai, kūno kultūros užsiėmimams bei įvairiai projektinei ir neformaliajai veiklai, į kurią įtraukiami mokiniai ir jų šeimų nariai. Mokykloje jau tradicija tapo 1–4 klasių šeimų sporto šventės, kuriose dalyvavo ir dabartiniai penktokai. Šias šventes organizuoti padėdavo ne tik pradinių klasių mokytojos, bet ir kūno kultūros mokytojas A. Juozaitis. Šis mokytojas – aktyvus sveikatinimo programos iniciatorius. Ne paslaptis, kad mūsų šeštokai, A. Juozaičio auklėtiniai, 2015 metais šauniai pasirodė TV žaidime „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“. Šis „virusas“ – užkrečiamas.
2016 m. kovo 29 d. Vilniuje Birštono gimnazijos 5b klasės mokiniai dalyvavo TV žaidimo „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ penktokų finale. Šiam žingsniui ruošėmės gana rimtai ir ilgai. Vasario 15 dieną „Lietuvos Ryto“ televizijoje mūsiškiai nugalėjo Mažeikių ir Šilutės komandas ir pateko į didįjį pusfinalį. Kovo 7 dieną jiems pavyko įveikti Kėdainių ir Panevėžio penktokus. 2016 m. balandžio 3 d., sekmadienį, 12 val. 15 min. per „Lietuvos ryto“ televiziją transliuojamos būtent didžiojo pusfinalio varžybos. Taigi, dar kartą galėsime pasidžiaugti puikiu birštoniškių pasirodymu.
Finalinių varžybų transliavimo laikas dar nėra nurodytas. Jų metu Birštono gimnazijos penktokai varžėsi su Biržų komanda dėl pagrindinio prizo – dviračių. Pralaimėjusiems atiteko paguodos prizas – kvietimai į VICHY vandens parką. Bet kuriuo atveju, pasiekti finalą pavyko tik nugalėtojams.
Ar mes laimėjome pagrindinį prizą ir ką olimpinis čempionas disko metikas V. Alekna pasakė mūsų penktokui Kristupui – galėsite sužinoti, pažiūrėję finalines varžybas.
Džiaugiamės savo šauniais penktokais ir jų pasiekimais!

Birštono gimnazijos 5b kl. auklėtoja D. Dabrišienė
ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Ferevičienė

 

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai