Birštono savivaldybė kviečia prisijungti prie pilietinio projekto „Aš už Lietuvą!“

Birštono savivaldybė kviečia prisijungti prie pilietinio projekto „Aš už Lietuvą!“
Pilietinis projektas „Aš už Lietuvą!“ – pirmasis pasitinka mūsų valstybės atkūrimo šimtmetį. Jo idėja – padovanoti po gerą darbą savo šaliai ir drauge kurti šaunesnę Lietuvą. Šio projekto partneriai – kelios dešimtys nevyriausybinių organizacijų, bendruomenių, savivaldybių ir socialiai atsakingų įmonių.
Projekto partneriai interneto svetainėje „Aš už Lietuvą!“ siūlo šimtus įdomių veiklų. Joje darbus Lietuvai galima rinktis pagal miestus, pomėgius, amžių, masiškumą ar net nuotaiką. Sąraše greta linksmų veiklų rikiuojasi rimtos, intelektualias papildo sportinės ar net karinės. Projekto svetainėje taip pat galima siūlyti savo idėjas ir pakviesti savanorius jas įgyvendinti.
Projekto „Aš už Lietuvą!“ tikslai – padėti išreikšti pilietiškumą konkrečiais veiksmais, populiarinti savanorystę, suteikiant jai naujo žavesio. Nuo 2007-ųjų atliekamo pilietinio indekso tyrimo duomenimis, žmonių, dalyvaujančių įvairiose pilietinėse veiklose, mažėja, o pagrindinė priežastis – naujų ir įdomių pasiūlymų trūkumas.
Šiandien „Aš už Lietuvą!“ kviečia rinktis gerą darbą savo šaliai ir padovanoti jį gegužės 27-ąją, kuomet švenčiama tarptautinė Kaimynų diena. Vėliau šis pilietinis projektas taps įvairias organizacijas, bendruomenes, savivaldybes ir savanorius vienijančia platforma iki pat Lietuvos valstybės šimtmečio atkūrimo šventės.
Birštono savivaldybė, prisidėdama prie pilietinio projekto „Aš už Lietuvą!“, kviečia savivaldybės gyventojus, bendruomenes, kitas nevyriausybines organizacijas, įmones bei įstaigas savo idėjomis prisijungti prie projekto veiklų, padovanoti po gerą darbą savo šaliai ir populiarinti savanorystę.

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai