Informacija apie eismo organizavimo pasikeitimus Birštono mieste

Informuojame gyventojus ir kurorto svečius, kad nuo 2016 m. birželio 22 d. keičiamas eismo organizavimas kai kuriose miesto gatvėse:
● Draudžiamas eismas Birutės gatvės atkarpoje prie Basanavičiaus aikštės ir iš dalies ribojamas eismas Nemuno bei Vytauto gatvėse.
● Gatvės atkarpoje, kuri jungia Kęstučio ir Algirdo gatves, prie ,,Druskupio“ restorano, eismas bus vienpusis, leidžiant statyti automobilius dešinėje važiuojamosios dalies pusėje. Bus neribojamas eismas ir jo kryptys Algirdo gatvėje tarp sanatorijos „Eglė“ ir viešbučio „Sonata“, ši Algirdo gatvės dalis bus pažymėta kelio ženklais „Gyvenamoji zona“. Kęstučio–Algirdo gatvių susikirtime bus pastatyti pirmumą žymintys kelio ženklai. Kęstučio gatvės atkarpoje nuo sankryžos su Jaunimo gatve iki sankryžos su Algirdo gatve, kairėje gatvės pusėje (žiūrint nuo Jaunimo g.) bus draudžiama stovėti transporto priemonėms.
● B. Sruogos gatvės atkarpa ties „Versmės“ sanatorija nuo sankryžos su N. Silvanavičiaus g. iki sankryžos su Druskupio g. bus nepravažiuojama, neleidžiant įvažiuoti į B. Sruogos gatvę nuo N. Silvanavičiaus g./ B. Sruogos g. sankryžos. N. Silvanavičiaus gatve į miestą įvažiavimas bus draudžiamas. Patekti bus galima tik iki UAB „Birštono mineraliniai vandenys ir Ko“. Iš miesto išvažiuoti bus galima N. Silvanavičiaus gatve.

Atsiprašome už galimus nepatogumus. Prašome vairuotojų būti atidesniems, atkreipti dėmesį į pasikeitusį eismo organizavimą, laikytis kelio ženklų.

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai