Komisija įvertino gražiausios aplinkos kūrėjus Birštone

Siekdama įvertinti gražiausias ir tvarkingiausias individualias sodybas bei gražiausiai savo teritorijas tvarkančias įmones Birštono savivaldybė organizavo aplinkos tvarkymo konkursą „Gražinkime Birštono kraštą 2017“. Kompetentinga vertinimo komisija rugpjūčio mėn. važinėjo po Birštoną bei jo apylinkes ir stebėjo, kaip birštoniečiai tvarko, prižiūri ir puoselėja savo sodybas ir aplinką.
Sodybos buvo vertinamos atsižvelgiant į želdinių dekoratyvumą ir estetinę vertę; mažosios architektūros elementų suderinamumą; racionalų namų valdos sklypo panaudojimą; sodybos originalumą.
Miesto sodybų nominacijoje nugalėjo 3 sodybos:
1. Už gėlynų ir žaliųjų vejų įvairovę įvertinta Zitos ir Povilo Mažeikų sodyba (Vaižganto g. 16, Birštonas);
2. Už kruopščiai suformuotus želdinius – Nijolės ir Vytauto Kurapkų sodyba (Jaunimo g. 15, Birštonas) bei Janinos ir Romualdo Klimantavičių sodyba (Pušyno g. 47, Birštonas).
Vertinant kaimo sodybas, išrinktos 3 gražiausios:
1. Už mažosios architektūros originalumą gražiausia pripažinta Genovaitės ir Antano Juozaičių sodyba (Verknės g. 3, Birštono sen.);
2. Už ilgametes sodybos puoselėjimo tradicijas – Mortos ir Vytauto Venslavičių sodyba (Birštono g. 20, Birštono sen.) bei Angelės ir Gintauto Baliūnų sodyba (Gojaus g. 7, Birštono vs., Birštono sen.).
Įmonių kategorijoje nugalėjo:
1. Už estetišką darbo aplinką – „Asmeniška krautuvėlė“ (J. Basanavičiaus a. 16, Birštonas);
2. Už puikiai tvarkomą darbinę aplinką – viešbutis-restoranas „Pušynė“ (Tylioji g. 3, Birštonas);
3.Už pastangas apželdinant sklypą – „Eglės“ sanatorija (Algirdo g. 22, Birštonas).
Dėkojame visiems dalyvavusiems konkurse. Informuojame, jog konkurso „Gražinkime Birštono kraštą 2017“ nugalėtojai bus apdovanoti Birštono savivaldybės ūkininkų pagerbimo šventėje, vyksiančioje lapkričio mėnesį.

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai