Birštone paminėta Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti

Kiekvienais metais, trečiąjį lapkričio sekmadienį minima Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti.
Šiais metais tokia diena – lapkričio 19-oji. Tai – solidarumo išreiškimas, dvasinis ir moralinis palaikymas, skirtas žmonėms, kurie išgyvena netektis ir praradimus dėl eismo įvykiuose prarastų savo šeimos narių, draugų ar tiesiog pažįstamų.
Birštono savivaldybės teritorijoje 2017 m. per 11 mėnesių žuvusių eismo įvykiuose asmenų nebuvo, 4 eismo įvykiuose buvo sužaloti 7 asmenys.
Birštono policijos pareigūnai su jaunąja policijos rėmėja, minėdami šią dieną, vykdė prevencinę priemonę „Žvakutė – žuvusiam, o atšvaitas – gyvajam“. Šv. Antano Paduviečio bažnyčios šventoriuje nutiesė degančių žvakučių taką, kuriuo buvo pagerbti žuvusieji eismo įvykiuose,  po Šv. Mišių, šalia žvakučių tako, dalijo birštoniečiams ir kurorto svečiams atšvaitus ir lankstinukus, atkreipdami visuomenės dėmesį į kiekvieno asmeninę atsakomybę už savo elgesį kelyje, Kelių eismo taisyklių laikymąsi, kad būtų išvengta beprasmių aukų.
Šv. Mišių metu Birštono klebonas Jonas Dalinevičius  prašė dvasinio ir moralino žmonių palaikymo tiems žmonėms, kurių šeimos nariai, draugai ar pažįstami žuvo eismo įvykiuose.
Minėdami žuvusiuosius keliuose, neužmirškime klausti savęs – ar aš gerbiu ir saugau savo ir kito gyvybę? Ar tikrai esu atsakingas?
Alytaus apskr. VPK Birštono PK informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai