Merė dalyvavo Norvegijos ambasados organizuotame susitikime ir Japonijos imperatoriaus gimimo dienai skirtame priėmime

Norvegijos ambasadorė Lietuvoje Anne Sofie Bjeland ir ambasados atstovai pakvietė politikus, vyriausybės pareigūnus, verslininkus, nevyriausybines organizacijas ir kultūros įstaigas paminėti 2009–2014 metų EEE ir Norvegijos paramos Lietuvoje laikotarpio pabaigą. Susitikime dalyvavusi Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė bendravo su J. E. Norvegijos ambasadore Lietuvoje Anne Sofie Bjeland, padėkojo už šios šalies skiriamą paramą Lietuvai, pasidžiaugė, kad daugėja turistų iš Norvegijos, atvykstančių sveikatintis ir ilsėtis į Birštoną, pakvietė ambasadorę apsilankyti Birštono kurorte.

Per paskutiniuosius metus buvo finansuoti 223 projektai iš 14 programų. Aktyviai finansuota veikla, skirta stiprinti Lietuvos ir Norvegijos dvišalius santykius. Tai rodo glaudžius šių tautų ryšius. Norvegija ir ambasada Vilniuje tikisi ateinančiais metais šiuos ryšius dar labiau sustiprinti. „Dėkojame visiems dalyvavusiems ir laukiame naujo laikotarpio su įdomiais bei pažangiais projektais, pratęsiančiais glaudų bendradarbiavimą tarp Norvegijos ir Lietuvos“, – teigė Norvegijos ambasados Vilniuje atstovai.
Taip pat Birštono savivaldybės merė N. Dirginčienė dalyvavo Japonijos imperatoriaus gimimo dienai skirtame priėmime. Japonijos ambasadorius Lietuvoje J. E. Toyoei Shigeeda, kartu su žmona, šiltai sutiko svečius, visus maloniai nustebino sveikinimo kalbą skaitydamas lietuviškai, vakarą papuošė tradicinės japonų dainos, šokiai, Japonijos miestų ir verslo įmonių pristatymai.
Birštono savivaldybės informacija

 

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai