Viena garsiausių JAV krepšinio šeimų Ballai apsigyveno Birštono „Vytautas mineral Spa“

Į Lietuvą iš JAV atvyko ir Birštono „Vytautas mineral Spa“ sveikatingumo komplekse apsigyveno Prienų-Birštono „Vytauto“ legionieriai – LiAngelo ir LaMelo Ballai bei jų charizmatiškasis tėvas LaVaras Ballas. Tai yra vienos garsiausių JAV krepšinio šeimos atstovai, socialiniuose tinkluose turintys milijonus sekėjų, jų žingsnius stebi viso pasaulio žiniasklaida. Taip pat yra kuriamas itin populiarus realybės šou „Ball in the Family“, kurio filmavimas bus tęsiamas Lietuvoje.
Kaip teigia „Vytautas mineral Spa“ atstovai, Ballų šeima yra patenkinta „Vytautas mineral Spa“ apartamentais bei priėmimu, jie pagyrė svetingumą, malonų sutikimą, maisto ir paslaugų kokybę. Pasak „Vytautas Mineral SPA“ generalinio direktoriaus Roberto Lukošiaus, skandalingoji šeima gyvens geriausiuose luxury klasės kambariuose. Kiekvienas brolis turės atskirą kambarį. Tvirtinama, kad aptarnavimas ir gyvenimo kokybė bus aukščiausio lygio.
Kartu su Ballų šeimyna į Birštoną atvyko ir visa realybės šou „Ball in the Family“ komanda. Lietuvoje planuojama tęsti šios populiarios TV laidos filmavimą. „Vytauto“ pavadinimą jau išgirdo milijonai žmonių visame pasaulyje ir jį įsidėmės dar geriau, mat sudėjus visų keturių Ballų gerbėjus socialiniuose tinkluose gausime įspūdingą skaičių – apie 6 mln. žmonių.
Remiantis Birštono turizmo informacijos centro duomenimis, 2017 metais Birštone apsilankė 100 amerikiečių turistų, panašaus skaičiaus svečių iš Amerikos buvo sulaukta ir 2016 metais.
Pirmoji krepšininkų legionierių treniruotė su „Vytauto“ komanda numatoma sausio 5 d., penktadienį, 13 val., Prienų sporto arenoje. Pirmosios varžybos – sausio 9 d. Prienuose.
,,Vytautas mineral SPA“ yra naujausias ir moderniausias sveikatingumo ir SPA centras Birštone. Jis pripažintas inovatyviausiu SPA centru Europoje ir profesionaliausiu SPA centru Baltijos šalyse. 2016 metais lankytojams duris Birštone atvėręs „Vytautas Mineral SPA“ svečiams siūlo  sveikatos stiprinimo programas kasdien skubančiam ir stresą patiriančiam šiuolaikiniam žmogui, aukščiausios klasės komfortą, išskirtines procedūras, gardų maistą, ramybę Nemuno vingių parko pašonėje ir neprilygstamas sveikatingumo akimirkas. Profesionalai programas kūrė taip, kad jos atstatytų ne tik dvasinę ir emocinę pusiausvyrą, bet ir mokytų tikslingai keisti savo gyvenimo būdą.

Nuotrauka: portalas „Delfi.lt“

Birštono savivaldybės informacija

 ballai-atvyko-i-birstona-76813177

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai