Jau 1220 „Birštoniečio“ kortelės turėtojų naudojasi teikiamomis nuolaidomis Birštono mieste!

Nuo 2017 m. sausio 1 d. Birštono kurorte veikia „Birštoniečio“ kortelė, su kuria miesto gyventojai turi galimybę gauti nuolaidas Birštono paslaugų įmonėse, sanatorijose, restoranuose ir kavinėse.
Taikant nuolaidas yra siekiama, kad kurorto gyventojai kiek pigiau galėtų pasilepinti ir dažniau apsilankyti sanatorijose, išbandyti procedūras, skanauti desertus ar pakviesti savo artimuosius į specialiai jiems suorganizuotą renginį. „Birštoniečio“ kortelė suteikia specialias nuolaidas vietiniams, Birštono savivaldybėje registruotiems, gyventojams.
Sąrašas įmonių, teikiančių nuolaidas, turintiems „Birštoniečio“ kortelę.
Įmonių, teikiančių nuolaidas, sąrašas nuolat pildomas ir atnaujinamas. Sekite naujausią informaciją apie naujausias nuolaidas Birštono savivaldybės svetainėje ir socialinio tinklo „Facebook“ „Birštono kurortas“ paskyroje. Maloniai kviečiame ir Birštono verslo atstovus, jeigu dar neteikiate nuolaidų, apsvarstyti šią galimybę, dalyvauti „Birštoniečio“ kortelės“ projekte ir teikti specialias nuolaidas.
Gyventojų prašymus registruoja, duomenų teisingumą tikrina ir korteles išduoda Birštono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius, 106 kab., tel. (8 319) 62 011. Gyventojas, pageidaujantis įsigyti kortelę, turi pateikti Civilinės metrikacijos skyriui savo asmens dokumentą, užpildytą nustatytos formos prašymą, foto nuotrauką. Naudokite „Birštoniečio“ kortelę, būkite svarbia Birštono bendruomenės dalimi ir džiaukitės kurorto privalumais!
Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai