Festivalis visai šeimai „Birštonas ošia“

Jau dvejus metus iš eilės, tradiciškai „Eglės sanatorijos“ ir „Atrakcionai.lt“ organizuojamas festivalis „Birštonas ošia“ vėl laukia Jūsų! Į kasmetinę šeimos šventę kviečiami visi – Birštono gyventojai ir svečiai iš kitų miestų.

Šeimos diena, švenčiama gegužės 15-ąją – viena gražiausių pavasario švenčių. Kviečiame šią šventę paminėti šiek tiek anksčiau ir kartu praleisti laiką – aktyviai ir su gera nuotaika. Šiais metais Birštono vasaros estradoje Jus ir Jūsų mažuosius pasitiks smagūs sporto užsiėmimai – galėsite išbandyti savo šeimos jėgas, įveikiant „Kakės Makės“ kliūčių ir batutų ruožą, besitęsiantį net 50 metrų! Taip pat jus džiugins švytuoklė, kur jėgos ir vikrumo santykis nulems, ar įveiksite savo varžovą. Pažadame, jog smagu bus ne tik jauniausiems šventės dalyviams, nes šiemet į Birštoną ir vėl atkeliauja visų taip pamėgtas burbuliatorius, kuris paliks ryškius ir neišdildomus įspūdžius ne tik mažiesiems, bet ir jų tėveliams!
Festivalio metu dalysime šypsenas, gerą nuotaiką ir ryškius prisiminimus! Atvykite pas mus ir būkite nusiteikę turiningai praleisti laisvalaikį drauge su artimaisiais.
„Birštonas ošia“ festivalis vyks gegužės 12 dieną, Birštono vasaros estradoje. Pramogos tęsis nuo 11 val. iki 19 val.
Dienos bilieto kaina – 5 eurai.
Iki susitikimo Birštone!
Organizatorių informacija
 A3 KAKE 05.07

 

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai