Prie kasmetinės akcijos „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ prisijungė Birštonas

Pirmadienį Lietuvoje prasidėjo asociacijos „Investors‘ Forum“ ir skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ rengiama kasmetinė akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“.
Ankstyvą gegužės 22-osios rytą prie akcijos prisijungė ir Birštono savivaldybė. Savivaldybės darbuotojai gatvėse ir įstaigose dalijo skrajutes, informavo, kaip kiekvienas pilietis gali prisidėti prie šešėlinės ekonomikos mažinimo.
Šiais metais ypatingas dėmesys skiriamas Lietuvos sąžiningo verslo puoselėjimui šalies regionuose. Iniciatyvą globojanti Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia, kad Lietuvos žmonėms reikia atsakingo ir skaidraus verslo. Pasak šalies vadovės, kiekvienas galime prisidėti, kad šalyje mažėtų šešėlis, todėl turime vienyti jėgas ir, susidūrę su neteisėta veikla, reaguoti.
Savaitę prieš akciją, „Baltosios bangos“ atstovai vyko į regionus pasveikinti skaidriai veikiančias bendroves. Vizitų metu įmonių vadovai buvo pakviesti prisijungti prie kasmetinės akcijos bei atvykti į susitikimą su LR finansų ministru Viliumi Šapoka.Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai