Spalvoto meduolio diena Birštone

Nemajūnų dienos centras, kaip ambasadorius, prisijungė prie socialinės iniciatyvos ir kartu su vaikais savanoriais lapkričio 24 dieną dalyvavo renginyje „Spalvoto meduolio diena“, kurio metu buvo siekiama suartinti šeimą ir draugus bei globotinų vaikų savanorystę, sumažinti atskirtį tarp kartų. Renginys vyko „Vytautas mineral Spa“, Birštone.
Centro lankytojai, kurorto svečiai, Klebiškio bendruomeninių vaikų globos namų auklėtiniai įvairiaspalvėmis glazūromis spalvino šventinius meduolius, bendravo, vaišinosi kakava ir pyragaičiais, dalijosi patirtimi meduolių glazūravimo srityje ir kūrė ryškiaspalvių eglučių, angelų, senių besmegenių, žvaigždučių meduolius.
Susibūrimas bendrai veiklai, šiltas ir kūrybiškas laiko leidimas kartu suteikė ne tik pozityvių emocijų, bet ir leido geriau pažinti vieniems kitus, pabendrauti. Dėkojame „Vytautas mineral Spa“ už suteiktą galimybę dienos centro lankytojams pažinti ypatingų mineralų SPA namus, už dėmesį į renginį atvykusiems svečiams, už nuoširdų rūpestį ir besišypsančias akis, nes duoti ne mažiau gera nei gauti.

BĮ Nemajūnų dienos centro informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai