Birštono kurortas ir unikalios sveikatinimo paslaugos pristatytos LR ambasadoje Latvijoje

Lapkričio 28 dieną, LR ambasadoje Latvijoje, vyko Birštono kurorto pristatymas „Birštonas – mineralinių vandenų sveikatinimo kurortas“. Pristatyme dalyvavo ir visus susirinkusius pasveikino LR ambasadorius Latvijoje Artūras Žurauskas, Ambasados atstovai. Pristatymas buvo skirtas Latvijos kelionių agentūrų ir žiniasklaidos atstovams. Tardama sveikinimo žodį, Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė kalbėjo latviškai ir teigė: „Sveikinu visus Latvijos valstybės šimtmečio proga. Džiaugiuosi, kad vis daugiau svečių iš Latvijos atvyksta į Birštoną sveikatintis, ilsėtis, atostogauti. Nuoširdžiai dėkoju gerb. LR ambasadoriui Latvijoje Artūrui Žurauskui ir ambasados atstovams už bendradarbiavimą ir svetingumą. Tikiuosi, kad ir ateinančiais metais Birštone sulauksime tik dar daugiau svečių iš Latvijos, esate visuomet laukiami!“.
Ambasadoje vykusio pristatymo renginio metu, Birštono kurorto unikalumą, sveikatinimo, sveikatingumo paslaugas, naujoves pristatė Birštono turizmo informacijos centro direktorė Rūta Kapačinskaitė. Ji papasakojo apie unikalius Birštono mineralinius vandenis, jų panaudojimą, gydomojo purvo naudą, ypatingai švarų kurorto orą ir sveikatai palankų klimatą, pristatė unikalias sveikatinimo paslaugas, išskirtines procedūras, kurorto sveikatinimo filosofiją, gastroturizmą, artimiausius kultūros renginius. Pristatyme dalyvavo Birštono „Tulpės
ir „Versmės“ sanatorijų, „Eglės sanatorijos“, sveikatingumo ir SPA komplekso „Vytautas mineral Spa“, viešbučio „Royal Spa Residence“ vadovai ir atstovai. Kiekvienas iš jų pristatė unikalias, išskirtines sveikatinimo ir sveikatingumo paslaugas, papasakojo apie kiekviename objekte naudojamą mineralinį vandenį, skirtingus jo panaudojimus būdus. Sanatorijų ir SPA atstovai pasidžiaugė gautais tarptautiniais įvertinimais ir apdovanojimais, medicinos, reabilitacijos specialistų, darbuotojų profesionalumu, pristatė naujoves ir artėjančių metų planus, idėjas.
Renginyje dalyvavę svečiai buvo pakviesti paskanauti Birštono gastroturizmą atspindinčių patiekalų, paragauti Birštono mineralinio vandens, padiskutuoti su Birštono savivaldybės atstovais, sanatorijų, SPA centrų, viešbučių vadovais ir atstovais. Birštono kurortas yra pasiruošęs priimti ir kokybiškas, unikalias sveikatinimo paslaugas pasiūlyti svečiams iš Latvijos. Ateinančiais metais tikimasi jų sulaukti dar daugiau. Per 2018 m. turistų iš Latvijos skaičius Lietuvoje išaugo apie 7 proc. ir sudaro penktą pagal dydį turistų grupę.
Birštono savivaldybės informacija

 

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai