Susitikime su Gitanu Nausėda aptartos švietimo, kultūros, verslo temos, socialiniai klausimai

Gruodžio 5 dieną Birštone lankėsi kandidatas į Lietuvos Respublikos Prezidentus – Gitanas Nausėda. Svečią lydėjo jo rinkimų štabo vadovė ekonomistė Algė Budrytė ir kiti komandos nariai. Savivaldybėje vykusiame susitikime su mere Nijole Dirginčiene, mero pavaduotoju Vytu Kederiu, Administracijos direktoriumi Valentinu Vincu Revucku, Administracijos darbuotojais Gitanas Nausėda teigė, jog nėra abejingas vietos savivaldos problemoms, kalbėtasi apie regionų politiką. Lyginant su pramonės savivaldybėmis, Birštonas stiprus kitoje srityje – išskirtinė ekosistema, turistinis potencialas, aukštos kokybės SPA paslaugos. G. Nausėda svarstė, jog ateityje galėtų būti sudaromos sąlygos aplankiusiems kurortą, vykti į pusės dienos krašto pažinimo ekskursijas, turistai labiau galėtų pažinti istorija, įspūdinga gamta garsėjantį Birštono kraštą. Buvo kalbama ir apie regioninę politiką, pasak G. Nausėdos, svarbios savivaldybių galimybės pritraukti investicijas, skatinti verslą, darbo vietų kūrimą, pastebėjo, jog savivaldybėms funkcijų daugėja, o finansavimas mažėja.
Svečiui rūpėjo, kuo gyvena Birštono žmonės, kokie kurorto iššūkiai, lūkesčiai, problemos, domėtasi darbo vietų kūrimu, investicijų pritraukimu. Savivaldybės vadovė supažindino kandidatą su Birštono savivaldybės pastangomis turėti kurortą tokį, koks jis yra dabar: kokybiškos SPA paslaugos, sukurtos darbo vietos, galimybės jaunoms šeimos ir specialistams kurtis Birštone, naujų nišų ieškantis verslo sektorius. Aptartos šiomis dienomis opios švietimo, kultūros, socialinių klausimų, pajamų, politikos temos.
Vėliau Gitanas Nausėda kartu su Savivaldybės vadovybe vyko į sveikatingumo kompleksą „Vytautas mineral SPA“, aplankė „Eglės“ sanatoriją ir „Tulpės“ sanatoriją. Vakare Birštono kurhauze vyko susitikimas su Birštono savivaldybės gyventojais.

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai