Išskirtiniais Lietuvai metais gimę 100-mečio vaikai – didžiausia dovana ir ilgaamžiškumo palinkėjimas mūsų šaliai

Susilaukti kūdikio kiekvienai šeimai – ypatinga laimė, nes laisvė – mums suteikia galimybes iš meilės gimti, meilėje gyventi, prasmingai kurti, mylėti.
Gruodžio 20-ąją, Birštono savivaldybėje, įvyko šventinis Lietuvos šimtmečio vaikų pagerbimo renginys. Tėveliai, jų artimiausi žmonės, vedini ir didesniosiomis atžalomis, atvyko su pačiomis mažiausiomis ir trapiausiomis būtybėmis – neseniai gimusiais vaikais. Savivaldybės didžiojoje salėje trumpą laiką buvo įtartinai tylu, tačiau praėjus keliolikai minučių, pasigirdo klegesys, verkšlenimas, kai kam nuo verksmo jau džiūvo ašarėlės ir vėl galėjo maloniai šypsotis savo tėveliams.
Iškilmingo renginio metu mažuosius kurorto gyventojus sveikino Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, džiaugdamasi matydama tiek daug mažų akučių, nukreiptų į ją. Merė džiaugėsi, kad mažųjų niurzgėjimas, verkšlenimas – yra pati nuostabiausia muzika, reikalinga visiems mums ir mūsų šaliai. Renginyje dalyvavo mero pavaduotojas Vytas Kederys, Civilinės metrikacijos skyriaus darbuotojos, padėjusios sukurti šventišką reginį.
Pasveikinti ir apdovanoti šie 2018 metais gimę Birštono savivaldybės šimtmečio vaikai:
Danielius, Milana, Bernardas, Domas, Jokūbas, dvynės Marija ir Aurėja, Darija, Tauras, Elžbieta, Deividas, Benas, Adomas, Evelina. Taip pat pasveikinta gausi trynukų šeima, gimusi 2017 m.: Enrika, Ignas ir Domas.
Merė įteikė 100-mečio atminimo dovanas – simbolinius Birštono banginukus. Rožinės spalvos – mergaitėms, žydros spalvos – berniukams.
Šis įvykis labai svarbus ne tik Birštonui, bet ir Lietuvai. Kiekvienas gimęs vaikas – naujos kartos, tęsiančios Nepriklausomos Lietuvos sėkmės istoriją – narys. Tikimės, kad užaugę vaikai savo gražiomis idėjomis ir prasmingais darbais toliau rašys mūsų Birštono krašto istoriją. Tegul jų vaikystė būna kupina gražiausių svajonių, įspūdžių  ir nuoširdaus vaikiško juoko.
Didžiuojamės mažaisiais Birštono krašto gyventojais ir linkime, kad juos suptų meilė, Dievo palaima ir džiaugsmas.

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai