Kviečiame į globalių birštoniečių susitikimą-pikniką!

Birželio 9 d., 13 val., Vytauto parke, visi globalūs birštoniečiai, iš Birštono krašto kilusieji, Birštoną mylintys, įvairiuose pasaulio kampeliuose gyvenantys, laukiami „Birštono piknike“!, skirtame Pasaulio lietuvių metams.
Įgyvendinant projektą „Globalus Birštonas“, Birštono savivaldybė siekia kurti ryšius tarp gimtojo miesto ir išvykusių į užsienį, suburti bendruomenę ir motyvuoti juos grįžti kurti savo miestui, surinkti išvykusių asmenų kontaktų duomenų bazę, nuolatos komunikuoti. Tikimasi, kad su laiku bus suburta Birštono kraštiečių žmonių bendruomenė, kurie sutiks būti savo gimtojo krašto ambasadoriais ir aktyviau įsitrauks į savo krašto gyvenimą.
„City Alumni Birštonas“ bendruomenės nariai taip pat prisideda prie projekto ir kviečia palikusius gimtą miestą jaunus žmones grįžti ir drauge su vietos bendruomene inicijuoti pokyčius savo krašte.
Pikniko organizatoriai žada išties patrauklią programą, kurioje netrūks gyvos muzikos, vietų pavalgyti, jaukaus bendravimo, diskusijų, pramogų, staigmenų.
Kviečiame apie pikniką komunikuoti ir socialiniuose tinkluose – kviesdami į pikniką, naudokite grotažymes #globalusbirstonietis arba #asbirstonietis

PROGRAMA:

• Diskusijų festivalio „Būtent“ ir „City Alumni Birštonas“ diskusija
„Birštonas – (ne) madingas kurortas?“.
• „Globalių birštoniečių piknikas“, pramogos šeimoms, vaikams.
• Kazimiero Likšos akustinis koncertas.
• Projekto „Globalus Birštonas“ pristatymas, „Garbės ambasadoriaus“ vardo įteikimo ceremonija.
• Turizmo informacijos centro ir „Čiulba ulba“ organizuojama Edukacijų ir atradimų erdvė „Įkvepiantis Birštonas: atrask kurortą per pojūčius“.
• Projektai „Globalių birštoniečių žemėlapis“ ir „Idėjos Birštono kurortui“.

Pasikvieskime savo giminaičius, draugus, kaimynus, klasiokus, susitikime, pabendraukime!

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai