|
Vakar, rugpjūčio 28 dieną, rožinis prevencinio projekto „Nedelsk“ autobusėlis lankėsi Birštone. VšĮ Birštono pirminės sveikatos priežiūros centre be specialaus siuntimo visoms norinčioms – virš 80 moterų – išsamią informaciją suteikė ir tyrimus atliko, o esant reikalui, nukreipė mamologo konsultacijai gydytoja Ilma Kunigiškienė. Iš 80 tiriamų moterų devyniolikai buvo nustatyta gėrybiniai pakitimai ir penkioms – galimai gėrybiniai pakitimai, dėl kurių gydytoja rekomendavo atlikti papildomus tyrimus. Birštono savivaldybės informacija |
|
|
