Diena be automobilio: Birštono savivaldybės administracijos darbuotojai dalyvavo kitokiame, aktyviame susirinkime po Birštono miestą

Kiekvieną rugsėjį visose Europos Sąjungos šalyse organizuojama Europos judrioji savaitė, kuri prasideda nuo rugsėjo 16 dienos. Gyventojai šiomis dienomis kviečiami palikti savo automobilius prie namų ir ieškoti kitokių susisiekimo būdų – eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu, paspirtuku, riedlente ar naudotis miesto viešuoju transportu. Ši akcija ne tik gerina gyvenimo kokybę miestuose, mažina oro taršą ir triukšmą, bet ir efektyviai prisideda prie eismo saugumo gerinimo, atkreipiamas visuomenės dėmesys į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai.
Birštono savivaldybė neliko abejinga šiai tarptautinei akcijai. Birštono savivaldybės administracijos direktorė Jovita Tirvienė inicijavo kiek kitokį Administracijos darbuotojų susirinkimą ir darbinius klausimus nutarė aptarti einant maršrutu po Birštono miestą. Akcijos dalyviai, pasirūpinę patogia avalyne ir apranga, žygiavo Lakštingalų taku link Birštono apžvalgos bokšto.
Tai buvo puiki proga bent vienai dienai pakeisti savo kasdienius transporto įpročius ir padovanoti sau ir visuomenei geros nuotaikos užtaisą.

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai