Kasmet didėjantis birštoniečių skaičius Sveikatinimo stovykloje: renginio organizatoriai žada nesustoti ir toliau bendradarbiauti

Trečius metus iš eilės Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras kvietė Birštono gyventojus į Sveikatingumo stovyklą 2019. Norą skirti dvi stovyklos dienas sveikatos stiprinimui išreiškė virš 60 Birštono gyventojų.
Rugsėjo 20 dienos popietę viešbutyje „Royal SPA Residence“ rinkosi tiek stovyklautojai, tiek ir juos pasveikinti atvykę svečiai. Sveikatingumo stovyklos pradžią, besididžiuodama Birštono savivaldybės gyventojų didėjančia vidutine gyvenimo trukme, paskelbė Birštono savivaldybės gydytoja Eglė Grinevičienė. Ji džiaugėsi gyventojų aktyvumu, domėjimusi sveikatos gerinimo galimybėmis, tačiau konstatavo faktą, jog Birštono savivaldybėje, kaip ir visoje Lietuvoje, yra itin didelis sergamumas cukrinio diabeto bei širdies kraujagyslių ligomis. Ne paslaptis, kad fizinis aktyvumas, tinkamai subalansuota mityba bei gera psichinė sveikata yra svarbiausi sveikos gyvensenos komponentai, siekiant išvengti šių lėtinių neinfekcinių ligų. Būtent šiuos tris sveikatos elementus stovyklautojai turėjo galimybę stiprinti savaitgalį vykusioje stovykloje.
Renginio dalyviams ištvermės veiklose ir geros sveikatos linkėjo Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė. Merė žavėjosi gyventojų domėjimusi stovykla ir linkėjo išlaikyti tokias gausias gretas visose sveikatinimo veiklose. VšĮ Birštono pirminės sveikatos priežiūros centro vadovas Dainius Kryžanauskas dalyvius supažindino ne tik su atsinaujinusiu bei paslaugų spektrą išplėtusiu centru, bet ir šmaikštavo, kad pasibaigus savaitgaliui, birštoniečiai stebins šeimos gydytojus ne ligų gausa, bet konsultacijomis sveikatingumo klausimais.
Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro direktorius Laurynas Dilys renginio dalyviams pristatė stovyklos programą ir kvietė kiekvieną jų aktyviai dalyvauti visuose stovyklos užsiėmimuose.
Šiemet sveikatingumo veikla pasižymėjo itin gausia programa: sveikos gyvensenos paskaitos, atsipalaidavimo technikų bei sąmoningo kvėpavimo mokymai, gongų terapija, joga, šiaurietiško ėjimo žygis, zumba bei žemo intensyvumo fizinių pratimų užsiėmimai bei „Nirvana fitness“.
Renginio organizatoriai susirinkusiems žadėjo nesustoti ir kitais metais gyventojus pakviesti į atsinaujinusią bei gausių veiklų kupiną sveikatingumo stovyklą.

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai