Pramoginės savivaldybių administracijų darbuotojų ir politikų sporto žaidynės Prienuose: vadovų rungties nugalėtoja – moteris ir kovingas žaidynių finalas

2019.10.15

Jau ne vienerius metus įvairių sporto šakų mėgėjai dalyvauja įvairiose varžybose, kuriose ne tik varžosi tarpusavyje, bet ir stiprina savo sveikatą visus metus vykstančiose treniruotėse ir sporto renginiuose. Šį savaitgalį, spalio 12 dieną, sporto entuziastai rinkosi Prienuose, Kūno kultūros ir sporto centre, Kauno regiono savivaldybių administracijų darbuotojų ir politikų III pramoginėse sporto žaidynėse. Septynių (Birštono, Jonavos, Raseinių, Kėdainių, Kaišiadorių, Prienų, Kauno rajono) Kauno regiono savivaldybių sporto mėgėjai galėjo susirungti įvairiose sporto šakose ar rungtyse.
Savivaldybių atstovai rungėsi sportiškiausio vadovo, linksmojo tinklinio, mini stalo teniso, smiginio, „Donut Hockey“, plunksnos metimo, irklavimo treniruokliu, „Bassalo“ rungtyse.
Birštono savivaldybei žaidynėse atstovavo 12 narių: Jovita Tirvienė, Angelė Žiūraitienė, Kristina Šalčiūtė, Aušra Slavinskienė, Danutė Kacevičiūtė, Vilma Klebauskienė, Vytautas Jokimas, Darius Šeškevičius, Vytautas Šeškevičius, Ervinas Marčiulionis, Helmanas Lik, Vida Gadliauskienė.
Vadovų rungtyje Birštono savivaldybės administracijos direktorė Jovita savo komandos nenuvylė – gudrumu ir greita reakcija nugalėjo varžovus vyrus ir iškovojo 1 vietą – aukso medalį. Nugalėtoja šia pergale jau nešė pirmuosius taškus į komandinį kraitį.
Įsibėgėjusiose žaidynėse prizinės vietos laimėjimas – I vieta ir dar vienas aukso medalis atiteko mini stalo teniso ekspertei – Angelei, kuri savo spartumu ir puikia logika nugalėjo jos kelyje pasitaikiusius varžovus. III vietą mini stalo teniso rungtyje iškovojo ir Vytautas J.
Netradicinis sporto žaidimas „Bassalo“ – naujas ir linksmas judėjimo žaidimas, skirtas veiklai sporto salėje arba lauke. „Bassalo“ yra labai populiarus Šveicarijoje: jį žaidžia ir mergaitės ir berniukai, taip pat studentai. Šioje rungtyje Birštono savivaldybės komanda laimėjo II vietą – sidabro medalį. Puiki Ervino ir Helmano reakcija ir taiklumas, taip pat dalyvavusių Dariaus, Vytauto J., Jovitos, Vilmos, Danutės atkaklumas lėmė tai, kad šoklusis „Bassalo“ kamuoliukas buvo suvaldytas be didelių rūpesčių.
Linksmojo tinklinio rungtis buvo tikrai labai neįprasta. Paklodėje gaudyti varžovų per tinklą permestą kamuolį, o patiems, įtempus paklodę jį permesti, pasirodė kiek „neįkandamas riešutėlis“ Dariui ir Kristinai. Vasarą, esant karštoms oro sąlygoms, vietoj kamuolio per tinklą metamas vandens pilnas balionas  taptų labai linksma atrakcija ne tik Administracijos darbuotojams, bet ir laisvalaikiu susiburiantiems birštoniečiams.
IV vieta Birštonui – plunksnos metimo rungtyje. Komandoje žaidė Aušra, Danutė, Ervinas ir Vytautas Š. Plunksna buvo labai lengva, todėl ją numesti norimu atstumu – tapo kiek sunkesniu išbandymu komandai.
Daug emocijų ir palaikymo sulaukė „Donut Hockey“ (spurgų ritulio) rungtis, kur po 3 komandos narius pasidaliję savivaldybės, turėjo sparčiai įvaryti spurgą į varžovo vartus. Vikrumu pasižymėjo mūsų vaikinai. Čia kolegiško solidarumo nebeliko: ši rungtis buvo nesėkminga stipriam Jonavos komandos atstovui, kuris, susigrūmęs su Birštono atstove Kristina, skaudžiai krito ant grindų, pasimaišius spurgos lazdai, ir patyrė kelio traumą. Vis tik, tiek Jonavos komandos merginos, tiek Birštono savivaldybės atstovės, nešinos šaldytų ledukų maišeliais ir apsupę varžovą beatodairišku rūpesčiu kompensavo patirtą skausmą ir tai nesutrukdė Jonavai išsiveržti į priekį.
Komandai taškus rinko smiginio rungties žaidėjai – Angelė ir Vytautas J., sunkiausioje – irklavimo treniruokliais rungtyje – didvyriškai rungtyniavo Jovita ir Helmanas.
Po varžybų vienas po kito ant prizininkų pakylos lipo atskirų sporto šakų ir rungtynių nugalėtojai bei prizininkai. Dažnai tarp jų buvo Jonavos, Raseinių ir Birštono politikai ir darbuotojai. Susumavus visų rungčių rezultatus paaiškėjo, kad nugalėtojais šiemet tapo Jonavos komanda. Birštono savivaldybės komanda užėmė  IV vietą.
Kauno regiono savivaldybių administracijų darbuotojų ir politikų III sporto žaidynes organizavo ir vykdė VšĮ Kauno regiono plėtros agentūra. Žaidynių tikslas – didinti administracijų darbuotojų ir politikų fizinį aktyvumą, skatinti juos sportuoti, mankštintis, stiprinti sveikatą.

Gero sportinio pasirengimo kitais metais, kuo „draugiškesnių“ judesių, kad patiriamų traumų būtų kuo mažiau!

Birštono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai