|
Gerbiami žurnalistai, kalbininkai, bibliotekininkai,
Sveikinu Jus Spaudos atgavimo, kalbos ir profesinės žurnalistų dienos proga. Džiaugiuosi ir vertinu Jūsų kūrybiškumą, profesionalumą ir nuolatinį dėmesį krašto naujienoms ir žmonėms.
Šilčiausi linkėjimai Jums iš pavasariu kvepiančio ir saulėto Birštono kurorto!
Būkite sveiki ir laimingi!
Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė |