Birštono kurortą puošiančio daugiafunkcio sporto centro statybos darbai įgauna pagreitį

Birštono kurorte esančio daugiafunkcio sporto paskirties pastato statybos darbai, prasidėję prieš keletą metų, vyksta sklandžiai ir kasdien įgauna vis didesnį pagreitį.
Lietuvos Respublikos Vyriausybė pastato statybos proceso finansavimui iš kovai su Covid-19 skirtų lėšų skyrė 1 100 000 Eur, o kiek vėliau, rugsėjo mėn. pradžioje, papildomai skirta 316 000 Eur suma. Birštono savivaldybė 2020 m. vykdomiems darbams taip pat numačiusi skirti apie 125 000 Eur sumą.
Šiuo metu yra baigti pastato laikančiųjų konstrukcijų įrengimo darbai; sumontuotos fasadinės plokštės, lauko durys, langai ir vitrinos; įrengta fasadų apdaila; įrengti sutapdinti stogai, stogeliai virš įėjimų į pastatą; sutvarkyta dalis teritorijos aplink pastatą, įrengti šaligatviai ir atraminė sienelė, padidintas automobilių stovėjimo vietų skaičius, įrengta lauko terasa.
Numatoma, kad šiais metais baigus suplanuotus darbus, bus įrengtos treniruoklių, rytų kovų, aerobikos ir universali sporto salės.
Šiais metais planuojama įrengti vidaus inžinerines sistemas, atlikti vidaus patalpų statybos ir apdailos įrengimo darbus, įsigyti dalį sporto įrenginių ir inventoriaus, atlikti pastato aplinkos sutvarkymo ir kitus pastato statybos darbus.

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai