„Maisto bankas“ vykdys tradicinę maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją

š. m. spalio 23-24 dienomis labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ vykdys tradicinę maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją.
„Maisto banko“ akcijos metu kviesime geros valios žmones solidarizuotis su nepritekliuje gyvenančiomis šeimomis, socialinių įstaigų, nevyriausybinių organizacijų globojamais vaikais, neįgaliaisiais, senyvo amžiaus žmonėmis ir paaukoti jiems taip reikalingų maisto produktų. Deja, tačiau netikėtai pasaulį, o kartu ir Lietuvą, palietusi pandemija sutrukdė pavasarinei „Maisto banko“ akcijai – ji neįvyko. Todėl šis, rudeninis maisto rinkimas, tampa ypač svarbiu, tai vienintelė galimybė surinkti ilgiau galiojančių maisto produktų akcijoje dalyvaujančioms socialinėms organizacijoms, neslepiančioms, kad jų atsargos jau visai išseko.
Informuojame, kad šių metų rudens „Maisto banko“ akcijoje ėmėmės papildomų atsargumo priemonių – sumažinome savanorių skaičių, parduotuvėse bus laikomasi saugaus atstumo, dėvimos apsauginės veido kaukės bei vienkartinės pirštinės, užtikrinsime akcijoje dalyvavusių savanorių atsekamumą. Šios saugumo priemonės yra suderintos su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistais, kurie patikino, kad nurodytos priemonės yra pakankamos, jog „Maisto banko“ akcija galėtų įvykti saugiai.
„Maisto banko“ akcija yra reikšminga šimtams Lietuvos nevyriausybinių organizacijų. Iš viso šioje gerumo iniciatyvoje dalyvauja per 350 socialinių organizacijų, renkančių paramą maistu labiausiai pažeidžiamiems žmonėms. Turėdamos galimybę surinkti suaukoto maisto už beveik pusę milijono eurų, organizacijos gali skirti taip reikalingas lėšas savo pirminių funkcijų įgyvendinimui.

 

„Maisto banko“ informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai