|
Primename, kad daugėjant COVID-19 susirgimų atvejų, rekomenduojama daugiabučių gyvenamųjų namų administratoriams organizuoti bendrojo naudojimo patalpų sanitarijos ir higienos reikalavimus užtikrinančius darbus (valyti, dezinfekuoti ir kt.). Bendrojo naudojimo patalpos turi būti valomos ir dezinfekuojamos pagal poreikį, dezinfekciją atlikti laiptinėse, kuriose izoliuojasi asmenys, sergantys COVID-19.
Daugiabučių gyvenamųjų namų gyventojai gali organizuoti bendrojo naudojimo patalpų sanitarijos ir higienos reikalavimus užtikrinančius darbus.
Būkime sąmoningi
Daugiau informacijos
Rekomendacijos daugiabučių namų laiptinių valymui ir dezinfekavimui.
Birštono savivaldybės informacija |